שכר טרחה קצבת ביטוח לאומי - פורום שכר טרחה - יחסי עורך דין - לקוח

שאלה חדשה
 • סייף

  נשלח ע"יסייף 20:35, 18 בינואר 2016

  שלום רב, לפני כשלוש שנים חתמתי עם עורכת דין ליצוג מול ביטוח לאומי וחברת ביטוח פרטית. לא אלאה כרגע בפרטים אך רוב העבודה בתיק היתה שלי ולא דל עורכת הדין. חאחר ערעור קיבלתי 100 אחוז נכות לשנתיים. עורכת הדין רשמה בחוזה בזמנו 30 אחוז פלוס מעמ לתשלום מזומן. אני שלא הייתי במצב כופני וקודץגנטיבי ונפשי טוב חתמתי על החוזה שאומר תשלום במזטמן. עורכת הדין רוצה כרגע תשלום מראש ומאיימת שאם לא כו תגזור ריביות וכדומה על הסכום. בנוסף היא טוענת כי שכר הטרחה נגזר מהגמלה כם אם קוזז ממנה מס בריאות. כלומר שאני אמורה לשלם לה. א ת הסכום שאני משלמת מס בריאות? האם התיקון לחוק חל רטרואקטיבית על חוזים שנחתמו ? תודה רבה

  השב
 • 10:05, 19 בינואר 2016

  שלום רב,

  פורום זה אינו עוסק בעילות השונות המאפשרות ביטול הסכם או אי קיום חלק מסעיפיו. מעבר לכך, אני ממליץ לך להפנות השאלה לפורום הספציפי הדן בתביעות מעין אלו.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אור גל-און

מנהל הפורום: עו"ד אור גל-און

גל-און קפל-שמואלי, משרד עורכי דין, הינו משרד בוטיק המתמחה במספר תחומים משפטיים יחודיים. צוות המשרד
למידע נוסף

053-9376365 חיוג
הודעה

מהו שכר הטרחה המומלץ או הראוי לטיפול בתיק שלך? האם למעשה חתימה על הסכם שכר טרחה עם עורך דין מחייב? מי קבע מהו שכר טרחת עורך דין ומה קורה כשמסיימים תיק בפשרה? כל זאת ונושאים נוספים הנוגעים גם לקהל עורכי הדין, לרבות סוגיית גביית שכר טרחה והסדרת הנושא - בפורום זה.

על שכר טרחה לעורך דין/ מדריך ללקוח