נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד מינה קלמן חדד

מינה קלמן חדד
12
שנות נסיון
עברית
עברית
החלוץ 90/3, באר שבע
החלוץ 90/3, באר שבע

עו"ד מינה קלמן חדד סיימה תואר במשפטים במכללה למנהל, ובנוסף לכך, יש לה תואר ראשון במדעי ההתנהגות וספרות עברית ותואר שני במנהל חינוכי מטעם אוניברסיטת בן גוריון. עו"ד קלמן חדד בעלת ניסיון עשיר במגוון נושאים חינוכיים ומשפטיים. היא עוסקת בדיני משפחה, צוואות, ירושות דיני מקרקעין וגישור.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

 עו"ד מינה קלמן חדד בעלת השכלה וניסיון מעשי עשיר הן בתחום המשפטים והן בתחום החינוך. היא בעלת מספר תארים אקדמיים: תואר ראשון במשפטים מטעם מכללת קריית אונו, תואר ראשון במדעי ההתנהגות ובספרות עברית מטעם אוניברסיטת בן גוריון ותואר שני במנהל חינוכי מטעם אותו המוסד האקדמי. כמו כן, עו"ד קלמן חדד הינה מגשרת מוסמכת הן בנושאי משפחה והן בנושאים כלליים.

את דרכה המקצועית החלה עו"ד קלמן חדד כבר בגיל 18, כששרתה כמורה חיילת, ואף זכתה לתואר חיילת מצטיינת. לאחר שירותה הצבאי, היא שימשה כמנהלת היחידה לקידום בני נוער בעיר נתיבות. במסגרת תפקידה הקימה את תנועת "גשר", שמטרתה לקרב בין תושבי העיר הדתיים לבין תושביה החילוניים. לאחר מכן, היא ניהלה את מחלקת הנוער במועצה האזורית בני שמשון. בהמשך עברה לנהל את היחידה לקידום הנוער בעיריית באר שבע. היא אף הקימה מרכז לקשישים תשושי נפש בבאר שבע, שהיה המרכז הראשון מסוגו בכל אזור הדרום. במקביל, היא ניהלה מתנ"ס באופקים מטעם החברה למתנ"סים. בשנת 1995, עו"ד קלמן חדד ייסדה את האוניברסיטה העממית בבאר שבע, ועמדה בראשה במשך 13 שנים.

 

שירותיה המשפטיים של עו"ד מינה קלמן כוללים:

• דיני משפחה – גירושין (כולל כל הנושאים הנלווים, דוגמת מזונות, משמורת והסדרי ראייה, חלוקת רכוש ועוד), אימוץ ילדים ואלימות המשפחה. היא מייצגת את לקוחותיה הן בבית הדין לענייני משפחה והן בבית הדין הרבני.

• טיפול בכל הנושאים הקשורים בצוואות ובירושות.

• דיני מקרקעין: עריכת הסכמי קנייה, מכירה ושכירות.

• גישור כללי וגישור במשפחה.

 

• ייצוג בני נוער בבתי המשפט – כאן בא לעזרתה ניסיונה העשיר בתחום החינוך.

 

פרט לכל תפקידיה ופעילותה המשפטית הענפה, עו"ד מינה קלמן עוסקת גם בפעילות התנדבותית, הכוללת: הקמת חוגי הורים בעיר באר שבע, פעילות בוועדות שונות בעיריית באר שבע, התנדבות בארגון רא"ם (ראש ארגון המתנדבים) המתמקד בגיוס צעירים לפעילות קהילתית, כמו כן היא חברה במועדון רוטרי ובוועד ההורים המרכזי של בתי הספר בבאר שבע.

 

ניסיונה המשפטי של עו"ד קלמן חדד מיושם גם בפעילותה ההתנדבותית. היא משמשת כיועצת משפטית עבור התאחדות עולי רומניה בבאר שבע ובאזור הנגב, ובמסגרת תפקידה מספקת ייעוץ הן להתאחדות והן לעולים. כמו כן, היא אחראית על ועידת השיפוט בבחירות ובמינויים של חברי ועד מנהל של עמותת עלמ"א ומשמשת כחברה בוועדת השיפוט לבחירת חברי ההנהלה ונשיאות של ארגון רא"ם. מעבר לכל אלו, עו"ד קלמן חדד מסייעת לאסירות משוחררות ולילדיהן.

עו"ד מינה קלמן חדד מגישה ללקוחותיה ניסיון עשיר ביותר, שנצבר הן בתפקידים הציבוריים שמילאה והן בייצוג לקוחותיה בין כתלי בית המשפט. 

מדריכים משפטיים