עו"ד לא אמין - פורום שכר טרחה - יחסי עורך דין - לקוח

שאלה חדשה
 • אלה

  נשלח ע"יאלה 19:24, 5 בנובמבר 2014

  שלום רב ! בעלי איש קבע 20 שנה ,חלה הוא כל הזמן שירת באילת ואנו גרים באשקלון בגלל המחלה הורידו לו פרופיל וסעיף הקלה קרוב לבית הצבע לא כל כך רצה להיתחשב בגלל זה לקחנו עורך דין והוא הציע לנו לעשות איתו כזה הסכם : סכום מסויים מייד ו סכום פי שלוש במקרה של הצלחה ( שינוי שיבוץ ) , בהתחלה הוא פנה לצבע וזה לא עזר ,אחרי זה בעזרת פסיכולוגית צבעית העבירו את בעלי בסיפוח ל3 חודשים לבסיס קרוב לבית אבל עדיין הוא שייך לבסיס שלו אבל עו"דין כבר רוצה להוריד שיקים ולא משנה לו שזה לא שיבוץ קבוע . מה אנו יכולים לעשות? לבטל ש'קים , לגשת לבית משפט ? תודה רבה

  השב
 • 13:18, 16 בנובמבר 2014

  שלום רב,

  נסיבות המקרה אינן ברורות, אולם בכל אופן, לשאלתך, כשנוצר סכסוך בין עורך דין ולקוח (ובמידה ולא מצליחים ליישב מחלוקת זו - וזו תמיד הדרך הטובה ביותר), ניתן לפנות בעניין ללשכת עורכי הדין, לוועדת שכ"ט. כמובן שתמיד ניתן לפנות גם לערכאות משפטיות.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אור גל-און

מנהל הפורום: עו"ד אור גל-און

גל-און קפל-שמואלי, משרד עורכי דין, הינו משרד בוטיק המתמחה במספר תחומים משפטיים יחודיים. צוות המשרד
למידע נוסף

053-9376365 חיוג
הודעה

מהו שכר הטרחה המומלץ או הראוי לטיפול בתיק שלך? האם למעשה חתימה על הסכם שכר טרחה עם עורך דין מחייב? מי קבע מהו שכר טרחת עורך דין ומה קורה כשמסיימים תיק בפשרה? כל זאת ונושאים נוספים הנוגעים גם לקהל עורכי הדין, לרבות סוגיית גביית שכר טרחה והסדרת הנושא - בפורום זה.

על שכר טרחה לעורך דין/ מדריך ללקוח