הפסקת יצוג - פורום שכר טרחה - יחסי עורך דין - לקוח

שאלה חדשה
  • סלומון

נשלח ע"יסלומון 15:51, 3 בדצמבר 2014

לפני שנתיים כשהשתחררתי משירותי הצבאי פניתי לאחת חברות האבטחה על מנת לעבוד כמאבטח אבל לא התקבלתי לעבודה מכיוון שאגף כלי יריה לא מאפשרים לי להחזיק בנשק . כשביררתי את הסיבה ... הבנתי שיש לי 2 תיקים במשטרה מ2009 ו2008 פניתי לעו״ד שימחק לי את התיקים והגענו להסכמה בסכום של עשרת אלפים שקלים שכר טרחה והעו״ד אמר לי שתוך חצי שנה כבד אני אעבוד כמאבטח ... אחריי תקופה של כשנה העו״ד אמר לי שמחק לי תיק אחד ואת השני לא יכול למחוק מכיון שהגישו כתב אישום ואם הוא ממשיך לייצג אותי אז אצטרך לשלם לו עוד 18 אלף ש״ח בנוסף למה ששילמתי לו והוא ייצג אותי ומרוב שפחדתי כל כך הסכמתי לזה והתחלתי לשלם לו כל חודש כעבור 6 תשלומים הפסקתי לשלם לו כי אני כבר לא יכול להמשיך לשלם כולי שקוע בחובות .... בקשתי ממנו שיפסיק לייצג אותי אבל הוא מעיים עליי שיפנה להוצא״פ אם לא אשלם את כל היתרה ולי אין כסף לשלם לו וממשיך וממשיך לאיים עליי .... מה עליי לעשות אני אשמח אם מישהו יחזיר לי תשובה בהקדם .... תודה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד אור גל-און

אור גל-און, עו"ד,מנהל הפורום

15:17, 14 בדצמבר 2014

שלום רב,

קשה להשיב כך על רגל אחת. על פניו אתה מתאשר התחייבות שלך לתשלום שכ"ט שאינך עומד בה.
    המדובר בהתחייבות חוזית לכל דבר ועניין, וגם לעו"ד הזכות לאכוף חוזה.

צריך כמובן לבון את נסיבות המקרה, ולראות בדיוק למה התחייבת, מה נעשה עבורך, האם יש זכות לעצור במהלך הדרך ללא תשלום נוסף, או שיש להשלים התשלום וכדו'.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אור גל-און

מנהל הפורום: עו"ד אור גל-און

גל-און קפל-שמואלי, משרד עורכי דין, הינו משרד בוטיק המתמחה במספר תחומים משפטיים יחודיים. צוות המשרד
למידע נוסף

053-9376365 חיוג
הודעה

מהו שכר הטרחה המומלץ או הראוי לטיפול בתיק שלך? האם למעשה חתימה על הסכם שכר טרחה עם עורך דין מחייב? מי קבע מהו שכר טרחת עורך דין ומה קורה כשמסיימים תיק בפשרה? כל זאת ונושאים נוספים הנוגעים גם לקהל עורכי הדין, לרבות סוגיית גביית שכר טרחה והסדרת הנושא - בפורום זה.

על שכר טרחה לעורך דין/ מדריך ללקוח