• 13 במאי 2015

  שכר טרחה במקרה של שלום בית

  שלום רב ,
  ברוצני לדעת מה הנוהל במקרה ופתחתי הליכים משפטיים סיכמתי עם עורך דין על סכום כולל לטיפול לא כולל אגרות ופתיחת תיקים , בסכום של כ 80 אל"ש אותו קיבל תשלום אחד בהתחלה, לא זוכר שהחתים אותי על הסכם שכ"ט.
  לאחר כשבועיים אשתי בקשה ממני לנסות שוב, ולבטל את התביעות , חזרתי הביתה לאשתי וביקשתי מעורך הדין לבטל את התביעות. עורך הדין לא הסכים להחזיר חלק יחסי מהסכום אותו שילמתי. כיוון שגם ככה הייתי מרוט מהתקופה לא רבתי איתו על כך .
  לאחר חודש היחסים ביני לבין אשתי עלו על שרטון והחלטנו לפרק סופית , ניגשתי לעורך דיני וןביקשתי לפתוח מחדש את התביעות .
  עורך הדין אמר לי שיש צורך בסיכום שכ"ט מחודש שכן כל ההסכם הקודם מבוטל אבל שיבוא לקראתי בסכום - נורא כעסתי הרגשתי מרומה אבל כל עורך דין אחר היה לוקח לי סכום מטרוף אחר כיוון שכבר לא היה לי וגם כך כל התשלומים היו מהלוואות ויתרתי ושילמתי לו עוד כ 40 אל"ש, עבור חידוש הטיפול וחתמתי על הסכם שכ"ט. בסופו של דבר הגענו להסכם פשרה והתגרשנו
  רציתי לדעת האם יש לי קייס לתבוע חלק משכר הטרחה ששלמתי ? האם עורך הדין התנהג ביושרה מקצועית במקרה שלי ואם לא מה אני יכול לעשות ?
  תודה

  13 במאי 2015
 • 18 במאי 2015

  שכר טרחה במקרה של שלום בית

  שלום רב,

  אין די הנתונים לענות של השאלות שהצבת, שהינן בנושאים הרגישים ביותר ביחסי עו"ד לקוח. כמו גם שיש לבחון את הסכם שכה"ט עליו כן חתמת לבסוף.

  18 במאי 2015
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?