שכט עוד דחוףףףף - פורום שכר טרחה - יחסי עורך דין - לקוח

שאלה חדשה
 • טליה

  נשלח ע"יטליה 20:34, 16 באוקטובר 2015

  אמי פנתה לעוד בענין גירושים וזו החתימה אותה על. חוזה בו שאם מבטלים שרותה היא עדיין זכאית לקבל את כל הכסף מדובר בסכום של כ 800000 שח אמי אשה תמימה ולא מבינה ולכן חתמה על החוזה וכשביקשה לעכב הליכים ולבסוף לבטל הכל)יצוין כי לא הוגשה כלל תביעה עדיין) הבטיחו לנו בעפ להחזיר לנו 3 שיקים כשבאנו לחתום על שיחרור ייפוי כוח אמרו לנו שיחזירו 2 שיקים בע״פ ובחוזה היה כתוב שיבדקו לגבי 2 מדובר בעוד שמנצלת את תום ליבה ואת חוסר הבנתה ויכולתה הכלכלית של אמי וככל הנראה מעונינת להמשיך להוריד את השיקים מה ניתן לעשות ? לשלוח לה מכתב? האם ניתן לפנות לערכאות בעצמנו לאיזה עוד מאיזה תחום ניתן לפנות הזמן עובר והשיקים שאצל עוהד ככל המראה ייפרעו

  השב
 • 15:10, 17 באוקטובר 2015

  שלום רב,

  כפי הזכור לי גם יצרת עמי קשר טלפוני, והשבתי לך ככל הניתן על בסיס המידע הדל שבפניי. התשובה טמונה בגורמים רבים, לרבות תוכנו של הסכם שכה"ט שנחתם, העבודה שבוצעה בפועל ועוד.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אור גל-און

מנהל הפורום: עו"ד אור גל-און

גל-און קפל-שמואלי, משרד עורכי דין, הינו משרד בוטיק המתמחה במספר תחומים משפטיים יחודיים. צוות המשרד
למידע נוסף

053-9376365 חיוג
הודעה

מהו שכר הטרחה המומלץ או הראוי לטיפול בתיק שלך? האם למעשה חתימה על הסכם שכר טרחה עם עורך דין מחייב? מי קבע מהו שכר טרחת עורך דין ומה קורה כשמסיימים תיק בפשרה? כל זאת ונושאים נוספים הנוגעים גם לקהל עורכי הדין, לרבות סוגיית גביית שכר טרחה והסדרת הנושא - בפורום זה.

על שכר טרחה לעורך דין/ מדריך ללקוח