כרגע היא לא מקבלת מזונות היא לא עובדת - פורום משמורת, הסדרי ראייה ואבהות

שאלה חדשה
 • מזונות

  נשלח ע"ימזונות 13:58, 15 באפריל 2012

  וביטוח לאומי משלם לך בסך4000 כולל תשלום ילדים2 אני גם מובטל ואני עוזר לה מאוד בכול מה שקשור לילדים אני מעריך שאני נותן בסדך בחודש1000 1500אבל תמיד היא מאיימת וכך הציעו לה שאחרי 10 שנים שתגיש תביעה ואז ישולם לה רטרו על כל התקופה אני מאז כל פריט אבלל ממש אני אוסף את הקבלות שאלתי איך אני יכול למנוע את התביעה שהיא חפצה בה בעוד כמה שנים?

  השב
 • 22:42, 15 באפריל 2012

  שלום רב,
  מומלץ להכין הסכם בדבר מזונות הקטינים ולהגישו לאישור בית המשפט לענייני משפחה וליתן לו תוקף של פסק דין.
  כמו כן, מומלץ לציין את עניין התשלום ולהוסיף סעיף שאין טענות ו/או חוב עבר עד למועד אישור ההסכם.
  בהצלחה,

  תגובה
מנהל הפורום:הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מנהל הפורום: הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין, בעלת תואר ראשון L.L.B במשפטים ותואר ראשון במדעי המדינה. את התמ
למידע נוסף

053-9374947 חיוג
הודעה

הדיון סביב משמורת הקטינים הינו נושא רגיש ועדין בתחום דיני המשפחה. קיימת רגישות גבוהה של המערכת המשפטית והגופים המסייעים בגיבוש החלטה באשר לקביעת ההורה המשמורן. ילד זקוק לשני הוריו לאבא ולאמא – קשר קבוע ויציב עם שני ההורים  הכרחי לגדילת הילד והתפתחותו התקינה הפיזית והנפשית .
הפורום יעסוק במגמות החדשות בתחום המשמורת המשותפת, בסוגיית בירור האבהות תוך ביצוע בדיקת רקמות. בהורות משותפת ללא נישואין, בהסכמים להורות משותפת. נעסוק בסדריי ראייה וביקורים, בחזקת הגיל הרך, בבדיקת מסוגלות הורית והשלכותיה. בנוסף יעסוק הפורום בסרבנות הורית ובניכור הורי ובהשלכות המשפטיות לרבות הגשת תביעת נזיקין של קטין נגד ההורה שאינו מכיר בקטין. מטרת הפורום לסייע לציבור ההורים המצויים במשבר משפחתי לא פשוט לנסות  ולהאיר את דרכם למציאת פיתרון הולם וראוי להורים ולילדים.