מזונות ילדים לאב - פורום משמורת, הסדרי ראייה ואבהות

שאלה חדשה
 • חגית

  נשלח ע"יחגית 16:26, 17 באפריל 2012

  בעל כורחי הנפשי והפיננסי, נאלצתי למסור את ילדיי לאביהם אך ורק אם אחתום על הסכם של 1000 ש"ח בחודש, הייתי בתקופה קשה ואבי היה שוכב בבית חולים עד מותו, האם ניתן לבטל הסכם זה? איני מתנערת מחובותי לילדיי אני מוכנה להשתתף אך לא מעוניינת שיהיה עליי איום כי אם לא אשלם אקבל תביעה, אני משתכרת 3500 ש"ח נטו מעבודתי ולא מצליחה לחסוך ולהסתדר, ברצוני לקבל את ילדיי בחזרה בעתיד.

  השב
 • 22:46, 24 באפריל 2012

  שלום חגית,
  מזונות ילדים ומשמורת ילדים הם נושאים שניתנים לדון בהם ואינם חלוטים ( כלומר ניתן להגיש תביעה מחודשת לאור שינוי נסיבות מהותי).
  מומלץ לפנות לעו"ד המתמחה בתחום לצורך הגשת תביעת משמורת בעניין הקטינים.
  בהצלחה,

  תגובה
מנהל הפורום:הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מנהל הפורום: הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין, בעלת תואר ראשון L.L.B במשפטים ותואר ראשון במדעי המדינה. את התמ
למידע נוסף

053-9374947 חיוג
הודעה

הדיון סביב משמורת הקטינים הינו נושא רגיש ועדין בתחום דיני המשפחה. קיימת רגישות גבוהה של המערכת המשפטית והגופים המסייעים בגיבוש החלטה באשר לקביעת ההורה המשמורן. ילד זקוק לשני הוריו לאבא ולאמא – קשר קבוע ויציב עם שני ההורים  הכרחי לגדילת הילד והתפתחותו התקינה הפיזית והנפשית .
הפורום יעסוק במגמות החדשות בתחום המשמורת המשותפת, בסוגיית בירור האבהות תוך ביצוע בדיקת רקמות. בהורות משותפת ללא נישואין, בהסכמים להורות משותפת. נעסוק בסדריי ראייה וביקורים, בחזקת הגיל הרך, בבדיקת מסוגלות הורית והשלכותיה. בנוסף יעסוק הפורום בסרבנות הורית ובניכור הורי ובהשלכות המשפטיות לרבות הגשת תביעת נזיקין של קטין נגד ההורה שאינו מכיר בקטין. מטרת הפורום לסייע לציבור ההורים המצויים במשבר משפחתי לא פשוט לנסות  ולהאיר את דרכם למציאת פיתרון הולם וראוי להורים ולילדים.