שנוי הסדרי ראיה - פורום משמורת, הסדרי ראייה ואבהות

שאלה חדשה
 • יריב שנהב

  נשלח ע"ייריב שנהב 09:21, 29 במאי 2012

  שלום אני גרוש עמם ילד בן 5 וחצי עמם הסדרי ראיה שנקבעו בזמנו ברבנות לתינוק בן שנה. ומבקש. להגדיל את ההסדרים הראיה והאישה מתנגדת. ומשפיעה על. הילד שלא. להסכים ועקב זה הוא גם לא ישן אצלי למרות שזה בהסדר מה ניתן לעשות, ?

  השב
 • 22:53, 4 ביוני 2012

  שלום רב,
  ניתן להגיש בקשה בעניין לבית הדין הרבני ולבקש מינוי של פקידת סעד לסדריי דין ע"מ שתסייע לך ולאם להגיע להבנות ותהיה בעלת סמכות לקבוע מהי טובת הקטין בכל הנוגע להסדרי לינה וביקורים בבית האב.
  בהצלחה,

  תגובה
מנהל הפורום:הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מנהל הפורום: הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין, בעלת תואר ראשון L.L.B במשפטים ותואר ראשון במדעי המדינה. את התמ
למידע נוסף

053-9374947 חיוג
הודעה

הדיון סביב משמורת הקטינים הינו נושא רגיש ועדין בתחום דיני המשפחה. קיימת רגישות גבוהה של המערכת המשפטית והגופים המסייעים בגיבוש החלטה באשר לקביעת ההורה המשמורן. ילד זקוק לשני הוריו לאבא ולאמא – קשר קבוע ויציב עם שני ההורים  הכרחי לגדילת הילד והתפתחותו התקינה הפיזית והנפשית .
הפורום יעסוק במגמות החדשות בתחום המשמורת המשותפת, בסוגיית בירור האבהות תוך ביצוע בדיקת רקמות. בהורות משותפת ללא נישואין, בהסכמים להורות משותפת. נעסוק בסדריי ראייה וביקורים, בחזקת הגיל הרך, בבדיקת מסוגלות הורית והשלכותיה. בנוסף יעסוק הפורום בסרבנות הורית ובניכור הורי ובהשלכות המשפטיות לרבות הגשת תביעת נזיקין של קטין נגד ההורה שאינו מכיר בקטין. מטרת הפורום לסייע לציבור ההורים המצויים במשבר משפחתי לא פשוט לנסות  ולהאיר את דרכם למציאת פיתרון הולם וראוי להורים ולילדים.