רוצה להרחיב את המשמורת - פורום משמורת, הסדרי ראייה ואבהות

שאלה חדשה
 • נתנאל

  נשלח ע"ינתנאל 11:28, 12 באוגוסט 2012

  אני רוצה שתהיה לי משמורת גדולה יותר על הילדים שלי כרגע אני רואה אותם פעם בשבוע ובסופ"ש כל שבועיים אז נקבעה לי בדיקה מסוגלות הורית. 1. אם אני אעבור את הבדיקה בהצלחה מה הסיכוי שלי לראות את הילדים שלי יותר מפעם בשבוע? 2. איך אני יכול להתכונן לבדיקה כזו הכי טוב?

  השב
 • 15:01, 13 באוגוסט 2012

  שלום נתנאל,
  במקרים בהם הוחלט על ידי בית המשפט כי יש לעבור בדיקה של מסוגלות הורית מומלץ לפנות לעו"ד בתחום דיני המשפחה ולקבל ליווי אישי של פסיכולוג.
  בהצלחה,

  תגובה
מנהל הפורום:הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מנהל הפורום: הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין, בעלת תואר ראשון L.L.B במשפטים ותואר ראשון במדעי המדינה. את התמ
למידע נוסף

053-9374947 חיוג
הודעה

הדיון סביב משמורת הקטינים הינו נושא רגיש ועדין בתחום דיני המשפחה. קיימת רגישות גבוהה של המערכת המשפטית והגופים המסייעים בגיבוש החלטה באשר לקביעת ההורה המשמורן. ילד זקוק לשני הוריו לאבא ולאמא – קשר קבוע ויציב עם שני ההורים  הכרחי לגדילת הילד והתפתחותו התקינה הפיזית והנפשית .
הפורום יעסוק במגמות החדשות בתחום המשמורת המשותפת, בסוגיית בירור האבהות תוך ביצוע בדיקת רקמות. בהורות משותפת ללא נישואין, בהסכמים להורות משותפת. נעסוק בסדריי ראייה וביקורים, בחזקת הגיל הרך, בבדיקת מסוגלות הורית והשלכותיה. בנוסף יעסוק הפורום בסרבנות הורית ובניכור הורי ובהשלכות המשפטיות לרבות הגשת תביעת נזיקין של קטין נגד ההורה שאינו מכיר בקטין. מטרת הפורום לסייע לציבור ההורים המצויים במשבר משפחתי לא פשוט לנסות  ולהאיר את דרכם למציאת פיתרון הולם וראוי להורים ולילדים.