אימוץ ילד ע"י בת זוג (לסביות) - פורום משמורת, הסדרי ראייה ואבהות

שאלה חדשה
 • ענבל

  נשלח ע"יענבל 10:35, 25 באוקטובר 2012

  אני חיה בזוגיות עם אישה אשר ילדה ילד מתרומת זרע. אנו מעוניינות לעשות אימוץ ויודעות כי התהליך ארוך ומייגע. א. איך ניתן לקצר את התהליך? ב. אנו גרות ביהוד- לאיזה בית משפט לענייני משפחה אנו שייכות? ג. לאיזה עורך דין כדאי לפנות במטרה לקבל את החתימה על טופס הבקשה לאימוץ? ד מה העלות הסבירה עבור חתימה זו? אני מודה לך מאוד, ענבל

  השב
 • 18:43, 3 בפברואר 2013

  ענבל שלום רב,

  אתה מוזמנת לפנות למשרדנו לשיחת ייעוץ פרטנית בה ייענו כל שאלותייך הטכניות.

  בברכה,
  תמר בן אלי, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מנהל הפורום: הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין, בעלת תואר ראשון L.L.B במשפטים ותואר ראשון במדעי המדינה. את התמ
למידע נוסף

053-9374947 חיוג
הודעה

הדיון סביב משמורת הקטינים הינו נושא רגיש ועדין בתחום דיני המשפחה. קיימת רגישות גבוהה של המערכת המשפטית והגופים המסייעים בגיבוש החלטה באשר לקביעת ההורה המשמורן. ילד זקוק לשני הוריו לאבא ולאמא – קשר קבוע ויציב עם שני ההורים  הכרחי לגדילת הילד והתפתחותו התקינה הפיזית והנפשית .
הפורום יעסוק במגמות החדשות בתחום המשמורת המשותפת, בסוגיית בירור האבהות תוך ביצוע בדיקת רקמות. בהורות משותפת ללא נישואין, בהסכמים להורות משותפת. נעסוק בסדריי ראייה וביקורים, בחזקת הגיל הרך, בבדיקת מסוגלות הורית והשלכותיה. בנוסף יעסוק הפורום בסרבנות הורית ובניכור הורי ובהשלכות המשפטיות לרבות הגשת תביעת נזיקין של קטין נגד ההורה שאינו מכיר בקטין. מטרת הפורום לסייע לציבור ההורים המצויים במשבר משפחתי לא פשוט לנסות  ולהאיר את דרכם למציאת פיתרון הולם וראוי להורים ולילדים.