וועדת תסקירים שלילית בסופה הוחלט כי בתי תעבור לידי אביה - פורום משמורת, הסדרי ראייה ואבהות

שאלה חדשה
 • שירה

  נשלח ע"ישירה 09:57, 11 בינואר 2013

  היתה לי וועדת תסקירים שבסופה הוחלט כי ביתי תעבור לידי אביה. אני מרגישה שנעשה לי עוול אחרי כל הסיפורים עליו והוכחות נגדו על היכולת שלו בטיפול הילדה הם החליטו. האם יש אפשרות לערר על ההחלטה ? או לחכות לדיון האם השופטת תשמע אותי או תקבל את ההחלטה . בנוסף יש עוד ילדה שהיא נשארה אצלי עד כמה המשקל שהאחיות הופרדו . אני סובלת מניכור הורי הבת בת 14 לא מדברות בגללו וגם את זה אמרתי אני מרגישה שהכל קורס עליי לא מצליחה להרים את הראש זקוקה ליעוץ למרות העו"ד שלי לקח לי כסף אבל לא נותן לי תשובה אני שניה לפני הרמת ידיים מהעולם הזה תעזרי לי לקחו לי את הילדה שלי

  השב
 • 17:41, 22 בפברואר 2013

  אל תדאגי, האבא יחזיר את הילדה אלייך מהר יותר מטיל בליסטי. אבל אז תציבי תנאים כדי לקבל אותה בחזרה - כי לא עושים ממך צחוק !!!!!!!! ואם התנאים לא יקויימו - שפקידת הסעד תגדל אותה על חשבונה !!!!!!!!!@!@!!!!!!

  תגובה
מנהל הפורום:הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מנהל הפורום: הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין, בעלת תואר ראשון L.L.B במשפטים ותואר ראשון במדעי המדינה. את התמ
למידע נוסף

053-9374947 חיוג
הודעה

הדיון סביב משמורת הקטינים הינו נושא רגיש ועדין בתחום דיני המשפחה. קיימת רגישות גבוהה של המערכת המשפטית והגופים המסייעים בגיבוש החלטה באשר לקביעת ההורה המשמורן. ילד זקוק לשני הוריו לאבא ולאמא – קשר קבוע ויציב עם שני ההורים  הכרחי לגדילת הילד והתפתחותו התקינה הפיזית והנפשית .
הפורום יעסוק במגמות החדשות בתחום המשמורת המשותפת, בסוגיית בירור האבהות תוך ביצוע בדיקת רקמות. בהורות משותפת ללא נישואין, בהסכמים להורות משותפת. נעסוק בסדריי ראייה וביקורים, בחזקת הגיל הרך, בבדיקת מסוגלות הורית והשלכותיה. בנוסף יעסוק הפורום בסרבנות הורית ובניכור הורי ובהשלכות המשפטיות לרבות הגשת תביעת נזיקין של קטין נגד ההורה שאינו מכיר בקטין. מטרת הפורום לסייע לציבור ההורים המצויים במשבר משפחתי לא פשוט לנסות  ולהאיר את דרכם למציאת פיתרון הולם וראוי להורים ולילדים.