בדיקת הבאהות - פורום משמורת, הסדרי ראייה ואבהות

שאלה חדשה
 • סרגיי

  נשלח ע"יסרגיי 08:17, 16 במרץ 2013

  שלום. אני בהליכים משפטיים בנושא קביעת הבאהות .יש החלטת שופט לעשות בדיקת דני בבית חולים. בהחלטה רשומים פרטים ישנים של הדרקון רוסי של אישתי. השופטת רוצה שנשנה לדרקון רוסי חדש ש היא קיבלה בגלל ששינה את השם משפחה. כל הנתונים הישנים השופטת לקחה במשרד הפנים.ו היא רוצה שנשנה אותם במשרד הפנים. לאישתי אין אזרחות ישראלית. מה אני צריך לעשות ו איזה מסמכים צריכים כדי לעשות זאת.

  השב
 • 13:37, 17 במרץ 2013

  סרגיי שלום,
  לדעתי עליכם לפנות לשגרירות לצורך שינוי השם בדרכון של אשתך,

  בברכה,
  תמר בן אלי, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מנהל הפורום: הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין, בעלת תואר ראשון L.L.B במשפטים ותואר ראשון במדעי המדינה. את התמ
למידע נוסף

053-9374947 חיוג
הודעה

הדיון סביב משמורת הקטינים הינו נושא רגיש ועדין בתחום דיני המשפחה. קיימת רגישות גבוהה של המערכת המשפטית והגופים המסייעים בגיבוש החלטה באשר לקביעת ההורה המשמורן. ילד זקוק לשני הוריו לאבא ולאמא – קשר קבוע ויציב עם שני ההורים  הכרחי לגדילת הילד והתפתחותו התקינה הפיזית והנפשית .
הפורום יעסוק במגמות החדשות בתחום המשמורת המשותפת, בסוגיית בירור האבהות תוך ביצוע בדיקת רקמות. בהורות משותפת ללא נישואין, בהסכמים להורות משותפת. נעסוק בסדריי ראייה וביקורים, בחזקת הגיל הרך, בבדיקת מסוגלות הורית והשלכותיה. בנוסף יעסוק הפורום בסרבנות הורית ובניכור הורי ובהשלכות המשפטיות לרבות הגשת תביעת נזיקין של קטין נגד ההורה שאינו מכיר בקטין. מטרת הפורום לסייע לציבור ההורים המצויים במשבר משפחתי לא פשוט לנסות  ולהאיר את דרכם למציאת פיתרון הולם וראוי להורים ולילדים.