משמורת - פורום משמורת, הסדרי ראייה ואבהות

שאלה חדשה
  • קרנינה לב

נשלח ע"יקרנינה לב 12:33, 23 בספטמבר 2014

שלום רב יש לי משמורת על בני בן השלוש על פי פסק דין אינני עובדת כרגע אבל מחפשת עבודה והורי תומכים בי כלכלית ואת בני.האם בעלי לשעבר יכול להגיש משמורת בטענה שאני לא עובדת?

השב
  • 09:54, 28 בספטמבר 2014

קרנינה שלום,
    בעלך לשעבר יכול להגיש בכל עת תביעה למשמורת שכן נושא המשמורת יכול להיפתח בכל עת עד הגיע הילד לגיל 18 בלא כל קשר לעובדת היותך מחוסרת עבודה כעת.
    בהצלחה, עו"ד שוש חן נחום

תגובה
  • 07:58, 29 בספטמבר 2014

היי שוש שאלתי היא האם בית המשפט נוטה להעביר משמורת לאב בהקשר לעובדה זאת ?הרי ברור שלילד טוב עם אמא שלו הואמנורא קשור אלי אני רוצה לדעת האם בית המשפט יעביר משמורת בגלל ענין העבודה למרות שלילד יש הכל מה שהוא צריך מבחינת מזונותיו..שוב תודה קרן

תגובה
מנהל הפורום:הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מנהל הפורום: הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין, בעלת תואר ראשון L.L.B במשפטים ותואר ראשון במדעי המדינה. את התמ
למידע נוסף

053-9374947 חיוג
הודעה

הדיון סביב משמורת הקטינים הינו נושא רגיש ועדין בתחום דיני המשפחה. קיימת רגישות גבוהה של המערכת המשפטית והגופים המסייעים בגיבוש החלטה באשר לקביעת ההורה המשמורן. ילד זקוק לשני הוריו לאבא ולאמא – קשר קבוע ויציב עם שני ההורים  הכרחי לגדילת הילד והתפתחותו התקינה הפיזית והנפשית .
הפורום יעסוק במגמות החדשות בתחום המשמורת המשותפת, בסוגיית בירור האבהות תוך ביצוע בדיקת רקמות. בהורות משותפת ללא נישואין, בהסכמים להורות משותפת. נעסוק בסדריי ראייה וביקורים, בחזקת הגיל הרך, בבדיקת מסוגלות הורית והשלכותיה. בנוסף יעסוק הפורום בסרבנות הורית ובניכור הורי ובהשלכות המשפטיות לרבות הגשת תביעת נזיקין של קטין נגד ההורה שאינו מכיר בקטין. מטרת הפורום לסייע לציבור ההורים המצויים במשבר משפחתי לא פשוט לנסות  ולהאיר את דרכם למציאת פיתרון הולם וראוי להורים ולילדים.