בדיקת אבהות - פורום משמורת, הסדרי ראייה ואבהות

שאלה חדשה
 • דורון

  נשלח ע"ידורון 07:44, 18 בנובמבר 2014

  אני רוצה לקבל הוכחה שהתינוק שנולד ושאמא שלו אומרת שהוא שלי היא לא מסכימה לקחת את התינוק לבדיקה. התינוק גר איתה אבל אני בינתיים מכיר בו עד שיוכח אחרת האם אני יכול לקחת אותו לבדיקת אבהות בלי הסכמה שלה?

  השב
 • 10:21, 20 בנובמבר 2014

  דורון שלום,
  בדיקת אבהות ניתן לערוך ע"י הגשת תביה לאבהות לבית משפט לענייני משפחה באזור המגורים שלכם. באם אין חשש לממזרות, בית המשפט יאפשר בדיקות גנטיות. בהצלחה, עו"ד שוש חן נחום

  תגובה
 • 14:34, 6 במאי 2015

  דורון, אם המטרה שלך היא לדעת את האמת, תוכל לבצע בדיקת אבהות פרטית של odal באמצעות דגימת רוק שלך ושל התינוק. התהליך פשוט והדגימות נשלחות בדואר למעבדה מקצועית בחו"ל.
  לאחר כשבועיים תקבל דוח מעבדה חתום ע"י רופא עם תוצאות המרקרים והתשובה הסופית.
  פרטים נוספים באתר odal.com.

  תגובה
מנהל הפורום:הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מנהל הפורום: הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין, בעלת תואר ראשון L.L.B במשפטים ותואר ראשון במדעי המדינה. את התמ
למידע נוסף

053-9374947 חיוג
הודעה

הדיון סביב משמורת הקטינים הינו נושא רגיש ועדין בתחום דיני המשפחה. קיימת רגישות גבוהה של המערכת המשפטית והגופים המסייעים בגיבוש החלטה באשר לקביעת ההורה המשמורן. ילד זקוק לשני הוריו לאבא ולאמא – קשר קבוע ויציב עם שני ההורים  הכרחי לגדילת הילד והתפתחותו התקינה הפיזית והנפשית .
הפורום יעסוק במגמות החדשות בתחום המשמורת המשותפת, בסוגיית בירור האבהות תוך ביצוע בדיקת רקמות. בהורות משותפת ללא נישואין, בהסכמים להורות משותפת. נעסוק בסדריי ראייה וביקורים, בחזקת הגיל הרך, בבדיקת מסוגלות הורית והשלכותיה. בנוסף יעסוק הפורום בסרבנות הורית ובניכור הורי ובהשלכות המשפטיות לרבות הגשת תביעת נזיקין של קטין נגד ההורה שאינו מכיר בקטין. מטרת הפורום לסייע לציבור ההורים המצויים במשבר משפחתי לא פשוט לנסות  ולהאיר את דרכם למציאת פיתרון הולם וראוי להורים ולילדים.