בדיקת מסוגלות הורית - כיצד לשלם...? - פורום משמורת, הסדרי ראייה ואבהות

שאלה חדשה
 • אביב

  נשלח ע"יאביב 13:20, 22 בנובמבר 2014

  אני ואישתי בהליך גירושין, ומאחר וסוגיית המשמורת חלוקה, נשלחנו בהמלצת משרד הרווחה ע"י ביה"מ לבדיקת מסוגלות הורית. עלות הבדיקה לכל צד הינה 15,000 ש"ח. אין באפשרותי לשלם על הבדיקה היקרה הזאת. מה עושים במקרה כזה ? תודה על העזרה.

  השב
 • 10:44, 24 בנובמבר 2014

  אביב שלום,
  במקרה כזה עליך להודיע לבית המשפט כי אין באפשרותך לעמוד בעלות הבדיקה ועל כן הנך מבקש כי תופנה לאיש מקצוע אחר מתוך רשימת בית המשפט.
  בהצלחה , עו"ד שוש חן נחום

  תגובה
מנהל הפורום:הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מנהל הפורום: הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין, בעלת תואר ראשון L.L.B במשפטים ותואר ראשון במדעי המדינה. את התמ
למידע נוסף

053-9374947 חיוג
הודעה

הדיון סביב משמורת הקטינים הינו נושא רגיש ועדין בתחום דיני המשפחה. קיימת רגישות גבוהה של המערכת המשפטית והגופים המסייעים בגיבוש החלטה באשר לקביעת ההורה המשמורן. ילד זקוק לשני הוריו לאבא ולאמא – קשר קבוע ויציב עם שני ההורים  הכרחי לגדילת הילד והתפתחותו התקינה הפיזית והנפשית .
הפורום יעסוק במגמות החדשות בתחום המשמורת המשותפת, בסוגיית בירור האבהות תוך ביצוע בדיקת רקמות. בהורות משותפת ללא נישואין, בהסכמים להורות משותפת. נעסוק בסדריי ראייה וביקורים, בחזקת הגיל הרך, בבדיקת מסוגלות הורית והשלכותיה. בנוסף יעסוק הפורום בסרבנות הורית ובניכור הורי ובהשלכות המשפטיות לרבות הגשת תביעת נזיקין של קטין נגד ההורה שאינו מכיר בקטין. מטרת הפורום לסייע לציבור ההורים המצויים במשבר משפחתי לא פשוט לנסות  ולהאיר את דרכם למציאת פיתרון הולם וראוי להורים ולילדים.