שאלה על יציאה ממרכז קשר בו אני נפגש עם בתי - פורום משמורת, הסדרי ראייה ואבהות

שאלה חדשה
 • דניאל

  נשלח ע"ידניאל 13:27, 13 בדצמבר 2014

  שלום רב, ברצוני לשאול על יציאה ממרכז קשר בו אני פוגש את ביתי בחמש השנים האחרונות,מאז הייתה בת 4, אספר מעט על הרקע לכניסה למרכז הקשר.התגרשתי בשנת 2007, וביתי הייתה בת שנה.בשנת 2009, התחתנה גרושתי ועברה לגור בעיר חרדית, ונוצר ניתוק ביני ובין ביתי שנמשך שנה.הרקע לניתוק הקשר הייה התערבות של האב החורג ואמירה שלו שאני אראה את ביתי לפי החלטתו.אחרי וועדה של רווחה.הוחלט על מרכז קשר. לפני כשנה וחצי פניתי לבית המשפט כדי שנצא ממרכז הקשר,והנה, אותה התנגדות של האב החורג.שאלתי היא, מה לעשות עם זה? אני לא רואה את ביתי כבר חודש, למרות שבית המשפט כבר פסק שנצא לפגישות מסודרות, האימא לא שולחת את ביתי למקום המפגש !

  השב
 • 11:25, 22 בדצמבר 2014

  דניאל שלום,
  צריך להגיש בקשה לבית משפט לפי פקודת ביזיון בית משפט. בהצלחה, עו"ד שוש חן נחום

  תגובה
מנהל הפורום:הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מנהל הפורום: הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין, בעלת תואר ראשון L.L.B במשפטים ותואר ראשון במדעי המדינה. את התמ
למידע נוסף

053-9374947 חיוג
הודעה

הדיון סביב משמורת הקטינים הינו נושא רגיש ועדין בתחום דיני המשפחה. קיימת רגישות גבוהה של המערכת המשפטית והגופים המסייעים בגיבוש החלטה באשר לקביעת ההורה המשמורן. ילד זקוק לשני הוריו לאבא ולאמא – קשר קבוע ויציב עם שני ההורים  הכרחי לגדילת הילד והתפתחותו התקינה הפיזית והנפשית .
הפורום יעסוק במגמות החדשות בתחום המשמורת המשותפת, בסוגיית בירור האבהות תוך ביצוע בדיקת רקמות. בהורות משותפת ללא נישואין, בהסכמים להורות משותפת. נעסוק בסדריי ראייה וביקורים, בחזקת הגיל הרך, בבדיקת מסוגלות הורית והשלכותיה. בנוסף יעסוק הפורום בסרבנות הורית ובניכור הורי ובהשלכות המשפטיות לרבות הגשת תביעת נזיקין של קטין נגד ההורה שאינו מכיר בקטין. מטרת הפורום לסייע לציבור ההורים המצויים במשבר משפחתי לא פשוט לנסות  ולהאיר את דרכם למציאת פיתרון הולם וראוי להורים ולילדים.