האם זאת הפרה של הסדרי הראייה - פורום משמורת, הסדרי ראייה ואבהות

שאלה חדשה
  • אלי

    נשלח ע"יאלי 10:03, 25 בפברואר 2015

    שישי ושבת הקרובים הנם שלי. יש לילדים ארועים בבית הספר ובגן. ביקשתי מגורשתי שלא תבוא אליהם כי אני שם וזה זמן האיכות שלי אם הילדים. תשובתה : "זה נחמד אבל אני לא צריכה את רשותך" . האם באמת היא יכולה להופיע בזמן שלי בכל מקום שהיא רוצה ? אם זה היה ההיפך לא הייתי מקבל צו הרחקה בגלל זה ? תודה רבה. התשובה חשובה מדובר על השבת הקרובה. תודה רבה

    השב
  • 17:24, 25 בפברואר 2015

    תגובה
מנהל הפורום:הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מנהל הפורום: הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין, בעלת תואר ראשון L.L.B במשפטים ותואר ראשון במדעי המדינה. את התמ
למידע נוסף

053-9374947 חיוג
הודעה

הדיון סביב משמורת הקטינים הינו נושא רגיש ועדין בתחום דיני המשפחה. קיימת רגישות גבוהה של המערכת המשפטית והגופים המסייעים בגיבוש החלטה באשר לקביעת ההורה המשמורן. ילד זקוק לשני הוריו לאבא ולאמא – קשר קבוע ויציב עם שני ההורים  הכרחי לגדילת הילד והתפתחותו התקינה הפיזית והנפשית .
הפורום יעסוק במגמות החדשות בתחום המשמורת המשותפת, בסוגיית בירור האבהות תוך ביצוע בדיקת רקמות. בהורות משותפת ללא נישואין, בהסכמים להורות משותפת. נעסוק בסדריי ראייה וביקורים, בחזקת הגיל הרך, בבדיקת מסוגלות הורית והשלכותיה. בנוסף יעסוק הפורום בסרבנות הורית ובניכור הורי ובהשלכות המשפטיות לרבות הגשת תביעת נזיקין של קטין נגד ההורה שאינו מכיר בקטין. מטרת הפורום לסייע לציבור ההורים המצויים במשבר משפחתי לא פשוט לנסות  ולהאיר את דרכם למציאת פיתרון הולם וראוי להורים ולילדים.