חלוקת רכוש לפני גירושין . - פורום משמורת, הסדרי ראייה ואבהות

שאלה חדשה
 • עפרה אסתר אביגד

  נשלח ע"יעפרה אסתר אביגד 19:26, 22 בנובמבר 2015

  עפ"י דרישת הרבנות יש לבוא עם מסמך על חלוקת רכוש בטרם דיון על גירושין . מאחר ובעלי פוטר-הוצא לפנסיה טרם זמנו [וברור לא חוקי ] על כן אנו במשפטים נגד מקום עבודתו כבר 4 שנים בבית דין לעבודה. מאחר ובדעתו לאחר לתבוע בבית משפט על נזיקין אבל אז נהיה כנראה כבר גרושים אינו רוצה לתת לי חלק למרות שאני טוענת כי זכותי לקבל מחצית מהתביעה העתידית ראשית הוא עבד במקום עבודה זה בזמן נישאינו שנית הפיטורין פנסיה וכל התהליך היה עוד בזמן נישואינו ואת כל ההליך ליוותי כולל ריצות והוצאת כל המסמכים הנילווים למשפט ולכל צורך רפאוי האם יש צדק בדרישתי ץ וכן אינו מעוניין לתת מזונות ילד שמלאו לו 18 שמה -ידוע לי שחל עליו תשלומי שליש מזונות עד גמר שרות סדיר . אשמח לתשובתכם המהירה מאחר ואם יש צדק בדרישתי אפנה לבית דין למשפחה .

  השב
 • מנהל הפורום:הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

  עו"ד הילה בורנשטיין,מנהל הפורום

  08:22, 23 בנובמבר 2015

  אסתר שלום

  ראשית באשר לנושא מזונות הילד - זכאי לשליש מסכום המזונות עד לסיום שירותו הצבאי הסדיר.

  באשר לתביעה בבית הדין לעבודה, מאחר ואין בידיי את מלוא נתוניי התביעה אענה לך באופן כללי:
  אם בעלך תובע זכויות וכספים אשר נצברו בתקופת החיים המשותפים ולא שולמו לבעלך מכל סיבה שהיא, סביר כי בית המשפט יקבע כי יש לך חלק בהם.
  לעומת זאת אם מדובר בפיצוי אחר או בנזקים שנגרמו לבעלך - אשר חורגים מתקופת החיים המשותפים או שאינם קשורים לנזק כלכלי לתא המשפחתי המשותף
  ככל הנראה לא תהיינה לך זכויות בהן.

  מומלץ לפנות להתייעצות לעו"ד המתמחה בתחום, עם פרטים מלאים הנוגעים לתביעה של בעלך.

  בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מנהל הפורום: הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין, בעלת תואר ראשון L.L.B במשפטים ותואר ראשון במדעי המדינה. את התמ
למידע נוסף

053-9374947 חיוג
הודעה

הדיון סביב משמורת הקטינים הינו נושא רגיש ועדין בתחום דיני המשפחה. קיימת רגישות גבוהה של המערכת המשפטית והגופים המסייעים בגיבוש החלטה באשר לקביעת ההורה המשמורן. ילד זקוק לשני הוריו לאבא ולאמא – קשר קבוע ויציב עם שני ההורים  הכרחי לגדילת הילד והתפתחותו התקינה הפיזית והנפשית .
הפורום יעסוק במגמות החדשות בתחום המשמורת המשותפת, בסוגיית בירור האבהות תוך ביצוע בדיקת רקמות. בהורות משותפת ללא נישואין, בהסכמים להורות משותפת. נעסוק בסדריי ראייה וביקורים, בחזקת הגיל הרך, בבדיקת מסוגלות הורית והשלכותיה. בנוסף יעסוק הפורום בסרבנות הורית ובניכור הורי ובהשלכות המשפטיות לרבות הגשת תביעת נזיקין של קטין נגד ההורה שאינו מכיר בקטין. מטרת הפורום לסייע לציבור ההורים המצויים במשבר משפחתי לא פשוט לנסות  ולהאיר את דרכם למציאת פיתרון הולם וראוי להורים ולילדים.