גרושתי לא שולחת ציוד בסיסי בהסדרי הראייה - פורום משמורת, הסדרי ראייה ואבהות

שאלה חדשה
 • גרוש

  נשלח ע"יגרוש 06:31, 5 בינואר 2016

  אני רואה את שני ילדי בהסדרי ראייה. לינה אחת באמצע שבוע ולינה כל סופ"ש שני. למרות שאני משלם מזונות אני לא מקבל שום דבר ממה שקונים להם. לא בגדים, לא משחקים. כלום. אני נאלץ לקנות הכל מחדש. לי זה נראה ממש לא הוגן וגם ההוצאות שלי כפולות. גרושתי מסרבת לבקשותי לשלוח חלק מן הדברים בזמן הסדרי הראייה. איך ניתן לשנות את זה?

  השב
 • מנהל הפורום:הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

  עו"ד הילה בורנשטיין,מנהל הפורום

  09:44, 6 בינואר 2016

  שלום,

  אכן מדובר במצב בעייתי. אתה משלם מזונות אך נדרש לרכוש מחדש את כל הציוד לילדים.
  עליך לפנות בעניין זה לבית המשפט.

  בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מנהל הפורום: הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין, בעלת תואר ראשון L.L.B במשפטים ותואר ראשון במדעי המדינה. את התמ
למידע נוסף

053-9374947 חיוג
הודעה

הדיון סביב משמורת הקטינים הינו נושא רגיש ועדין בתחום דיני המשפחה. קיימת רגישות גבוהה של המערכת המשפטית והגופים המסייעים בגיבוש החלטה באשר לקביעת ההורה המשמורן. ילד זקוק לשני הוריו לאבא ולאמא – קשר קבוע ויציב עם שני ההורים  הכרחי לגדילת הילד והתפתחותו התקינה הפיזית והנפשית .
הפורום יעסוק במגמות החדשות בתחום המשמורת המשותפת, בסוגיית בירור האבהות תוך ביצוע בדיקת רקמות. בהורות משותפת ללא נישואין, בהסכמים להורות משותפת. נעסוק בסדריי ראייה וביקורים, בחזקת הגיל הרך, בבדיקת מסוגלות הורית והשלכותיה. בנוסף יעסוק הפורום בסרבנות הורית ובניכור הורי ובהשלכות המשפטיות לרבות הגשת תביעת נזיקין של קטין נגד ההורה שאינו מכיר בקטין. מטרת הפורום לסייע לציבור ההורים המצויים במשבר משפחתי לא פשוט לנסות  ולהאיר את דרכם למציאת פיתרון הולם וראוי להורים ולילדים.