מה הסיכוי לקבל משמורת משותפת? - פורום משמורת, הסדרי ראייה ואבהות

שאלה חדשה
 • גלעד

  נשלח ע"יגלעד 01:36, 15 במרץ 2016

  אנו בתהליך גירושין מזה כמה חודשים. אני אבא למופת, מאוד אוהב להיות עם הילדה, כמה שיותר, לא בורח מפעילויות בגן ורוצה להיות כמה שיותר מעורב. האם מתנגדת נחרצות למשמורת משותפת, רציתי לדעת האם יש לי סיכוי לקבל משמורת שכזו? מה צריך כדי להגביר הסיכויים לכך? רב תודות

  השב
 • מנהל הפורום:הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

  הילה בורנשטיין- עו"ד,מנהל הפורום

  08:59, 15 במרץ 2016

  גלעד שלום,

  ראשית לא ציינת מה גילה של הבת, שכן גם לכך יש משמעות והשפעה על סיכויי המשמורת המשותפת.
  על מנת להגביר את סיכוייך לקבלת משמורת משותפת עליך להוכיח מעורבות הורית גבוהה בחיי הילדה, שיתוף פעולה ותקשורת תקינה עם האם, וכן יכולת מעשית לקיום המשמורת המשותפת (מקום מגורים קרוב, שעות עבודה שמאפשרות זאת ועוד).

  בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מנהל הפורום: הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין, בעלת תואר ראשון L.L.B במשפטים ותואר ראשון במדעי המדינה. את התמ
למידע נוסף

053-9374947 חיוג
הודעה

הדיון סביב משמורת הקטינים הינו נושא רגיש ועדין בתחום דיני המשפחה. קיימת רגישות גבוהה של המערכת המשפטית והגופים המסייעים בגיבוש החלטה באשר לקביעת ההורה המשמורן. ילד זקוק לשני הוריו לאבא ולאמא – קשר קבוע ויציב עם שני ההורים  הכרחי לגדילת הילד והתפתחותו התקינה הפיזית והנפשית .
הפורום יעסוק במגמות החדשות בתחום המשמורת המשותפת, בסוגיית בירור האבהות תוך ביצוע בדיקת רקמות. בהורות משותפת ללא נישואין, בהסכמים להורות משותפת. נעסוק בסדריי ראייה וביקורים, בחזקת הגיל הרך, בבדיקת מסוגלות הורית והשלכותיה. בנוסף יעסוק הפורום בסרבנות הורית ובניכור הורי ובהשלכות המשפטיות לרבות הגשת תביעת נזיקין של קטין נגד ההורה שאינו מכיר בקטין. מטרת הפורום לסייע לציבור ההורים המצויים במשבר משפחתי לא פשוט לנסות  ולהאיר את דרכם למציאת פיתרון הולם וראוי להורים ולילדים.