מעצר בעקבות ריב אלים עם דייר שלא שילם - פורום מעצרים וזכויות חשודים ונחקרים

שאלה חדשה
 • אורית

  נשלח ע"יאורית 05:12, 27 באוקטובר 2012

  שלום, לרוב מזלנו, הוריו של בעלי השכירו דירה לאדם מפוקפק מאוד שהחל מהחודש הראשון חזרו צ'קים ומסרב לשלם ונמצא כבר חודשיים וחצי בדירה. פנינו אליו מס' פעמים עד שלפני מס' ימים החל ריב אלים עם בעלי. האיש ניסה להכות את בעלי וכתוצאה מכך בעלי הדף אותו והוא נפל על שולחן ונפצע, ראינו אותו יומיים אחרי ולא ניכר עליו זכר מהאירוע (עולה במדרגות, מדבר וצועק כהרגלו),ככל הנראה שהוא הזמין משטרה ואמבולנס אחרי שבעלי עזב את המקום .הלילה הגיעו שוטרים ולקחו אותו לחקירה במשטרת פ"ת. אחרי שעה וחצי התקשרו אליי ואמרו שנלקח למעצר בהדרים ויובא בצאת השבת בפני שופט בראשון. האם זו פרוצדורה מקובלת? האם עו"ד מטעמנו אמור להיות נוכח? האם אני רשאית לבקש לראות אותו במעצר? מה חשוב שנדע שישפר את מצבנו אודה לתשובתך המהירה

  השב
 • 21:42, 27 באוקטובר 2012

  אורית שלום,
  הצטערתי לקרוא את הדברים.
  אני בטוח שבעתיד-דברים כאלה ייפתרו רק בדרכים משפטיות ופונה לאחרים שקוראים זאת להבין את ההשלכות של ויכוחים שעלולים לצאת מכלל שליטה.
  הפתרון הוא תביעת פינוי מהירה (הליך שכיום נעשה במהירות רבה בביהמ״ש). אפשרי אף ללא עו״ד.

  אני מניח שהיית הערב בביהמ״ש ועדכנת את הסנגור הציבורי אודות האירוע ואני מניח שבעלך שוחרר בתנאי הרחקה מהדייר, ללא מעצר בית (בהנחה שאין לו עבר פלילי).
  עתה נותר לכם להגיש נגדו תביעת פינוי מהירה (בסדר דין מהיר) בביהמ״ש ובא לציון גואל.
  בהצלחה!

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד פלילי אלון שליכטר

מנהל הפורום: עו"ד פלילי אלון שליכטר

בעל משרד המעניק שירותים משפטיים בתחום המשפט הפלילי והתעבורה. מייצג ומלווה נאשמים וחשודים במגוון עב
למידע נוסף

053-9367354 חיוג
הודעה
הפורום יעסוק באנשים ללא עבר פלילי, שהסתבכו לראשונה בחייהם עם החוק - ולא יודעים איפה להתחיל - הפורום משמש מקור מידע לפני הליך החקירה והמשפט כמו גם מניעת הפגיעה מפרסום הליך החקירה עצמו.
הפורום נועד גם לתת מענה לסוגיות בוערות בתחום המשפט הפלילי: הליכי החקירה והמעצר; זכויות חשודים ונאשמים; מה הם שלבי המשפט הפלילי? איך מקבלים חומר חקירה ומתי? האם ניתן לסגור תיק חקירה? האם ניתן למחוק רישום פלילי?