איומים מהפרוד האם כדאי להתלונן ? - פורום מעצרים וזכויות חשודים ונחקרים

שאלה חדשה
 • אנונימית

  נשלח ע"יאנונימית 11:32, 11 במרץ 2013

  הפרוד שלי מאיים עליי כמעט כל יום שיפגע בי בכל מיני דרכים. הוא עושה את זה כמה חודשים ועד כמה שאני מכירה אותו הוא רק מאיים ומצד שני אי אפשר לדעת. אני חוששת שאם אני אפנה למשטרה ורק יחקרו אותו ולא יעשו לו כלום הוא באמת יפגע בי. מה הסיכוי שאם אני אתלונן עליו במשטרה הוא ייעצר ויקבל צו הרחקה ממני?

  השב
 • 15:32, 11 במרץ 2013

  שלום,
  אין שום סיבה שתמשיכי לחיות תחת איומים.
  אני מציע לך להגיש נגדו תלונה במשטרה. אם אין לו עבר פלילי-הוא ייחקר ויוזהר והתיק נגדו ייסגר ללא כתב אישום, לאחר מס׳ חודשים.
  לאחר הגשת התלונה גשי עם האישור לבימ״ש השלום והגישי בקשה לקבלת צו מניעת הטרדה מאיימת. הטופסיאדה שם היא פשוטה. תקבלי צו, במעמד צד אחד, ודיון במעמד 2 הצדדים ייקבע בתוך 7 ימים. ביהמ״ש יעניק לך את מבוקשך (הרחקה ממך ואיסור יצירת קשר עמך למשך 6 חודשים).
  בהצלחה!

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד פלילי אלון שליכטר

מנהל הפורום: עו"ד פלילי אלון שליכטר

בעל משרד המעניק שירותים משפטיים בתחום המשפט הפלילי והתעבורה. מייצג ומלווה נאשמים וחשודים במגוון עב
למידע נוסף

053-9367354 חיוג
הודעה
הפורום יעסוק באנשים ללא עבר פלילי, שהסתבכו לראשונה בחייהם עם החוק - ולא יודעים איפה להתחיל - הפורום משמש מקור מידע לפני הליך החקירה והמשפט כמו גם מניעת הפגיעה מפרסום הליך החקירה עצמו.
הפורום נועד גם לתת מענה לסוגיות בוערות בתחום המשפט הפלילי: הליכי החקירה והמעצר; זכויות חשודים ונאשמים; מה הם שלבי המשפט הפלילי? איך מקבלים חומר חקירה ומתי? האם ניתן לסגור תיק חקירה? האם ניתן למחוק רישום פלילי?