תקיפה בנסיבות מחמירות - פורום מעצרים וזכויות חשודים ונחקרים

שאלה חדשה
 • עודד

  נשלח ע"יעודד 21:23, 17 במרץ 2013

  שלום גיל זה עודד שוב תקיפה אחת ובאותו מקרה גם איומים תקיפה בנסיבות מחמירות לא היה היזק לריכוש לא גרמתי נזק לשום רכוש זה שטף דם לפי מה שזכור לי זה מקרה יחיד הבעטי חרטה עמוקה גם ששחררו אותי ממעצר וגם שהודתי ועד עכשיו אני מטחרת ולא סוליח לעצמי כי לא מתנהגים כך ואשתי(הנתקף) שלחה תסקיר ממנה לתובעת ולבית המשפט דרך עורך דין שלא מיצג אותי שהיא רוצה אותי וסולחת לי כי היא הבינה כמה שאני מצטער והצדקתי אותה שהזמינה משטרה כי לא היתי צריך להתנהג קלפה כך ואני עכשיו אמור להשתלב בקבוצה טיפולית לאלימות במשפחה חוץ מהקבוצה של שירות המבחן ולוקח על עצמי אחריות שזה לא יחזור על עצמו...

  השב
 • 22:30, 17 במרץ 2013

  עודד שלום,
  אל תפתח, בבקשה, בכל פעם, נושא חדש. זה מבלבל. פשוט הגב להודעה האחרונה.
  לשאלתך, מדובר באירוע בעייתי מבחינת ביטול ההרשעה. אבל אל תאבד תקווה.
  בכל מקרה, אם השופט לא יבטל את ההרשעה, למרות תסקיר שימליץ על כך, תוכל להגיש ערעור על כך לביהמ״ש המחוזי (לאחר התייעצות, כמובן, עם סנגור).
  כפי שכתבתי לך, המשך לשתף פעולה, באופן מלא, עם קצינת המבחן וכך תימנע (אם תהיה המלצה חיובית בנוגע אליך) מהטלת מאסר בפועל וכנראה גם מהטלת מאסר בדרך של עבודות שירות.

  תגובה
 • 00:40, 18 במרץ 2013

  שלום גיל 100% עכשיו אני יודע אך להגיב להודעה ולא לפתוח נושא שמחתי מאוד שעזרת לי
  ותודה באמת אני מרגיש שתודה זה לא מספיק באמת אתה עונה לעניין וחבל פשוט שהמצב הכלכלי קשה ולא יכלתי לרכוש את שירותך וכול הכבוד באמת כול הכבוד לך ולכולם על הפורם הנהדר אני אסיר תודה....

  תגובה
 • 08:49, 18 במרץ 2013

  עודד שלום,
  שמחתי לעזור.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד פלילי אלון שליכטר

מנהל הפורום: עו"ד פלילי אלון שליכטר

בעל משרד המעניק שירותים משפטיים בתחום המשפט הפלילי והתעבורה. מייצג ומלווה נאשמים וחשודים במגוון עב
למידע נוסף

053-9367354 חיוג
הודעה
הפורום יעסוק באנשים ללא עבר פלילי, שהסתבכו לראשונה בחייהם עם החוק - ולא יודעים איפה להתחיל - הפורום משמש מקור מידע לפני הליך החקירה והמשפט כמו גם מניעת הפגיעה מפרסום הליך החקירה עצמו.
הפורום נועד גם לתת מענה לסוגיות בוערות בתחום המשפט הפלילי: הליכי החקירה והמעצר; זכויות חשודים ונאשמים; מה הם שלבי המשפט הפלילי? איך מקבלים חומר חקירה ומתי? האם ניתן לסגור תיק חקירה? האם ניתן למחוק רישום פלילי?