יציאה לעבוד כעצמאי בזמן מעצר בית - פורום מעצרים וזכויות חשודים ונחקרים

שאלה חדשה
  • דורון

נשלח ע"ידורון 16:55, 26 במרץ 2013

אני נמצא במעצר בית מלא עד תום ההליכים בגין החזקת אמל"ח אין לי עבר פלילי חוץ מתיק על החזקת סכין למטרה לא כשרה . אני עצמאי יש לי עסק למיזוג אוויר שעומד לקרוס בגלל המעצר בית בנוסף לכך יש לי ילדה בת 8 חודשים שאינני יכול לממן מאותה סיבה אני חייב לצאת לעבוד הבעיה היא שאני במעצר בית רק שבועיים והייתי בבית סוהר שבועיים לפני סה"כ חודש שלא עבדתי . האם אני יכול לצאת לעבוד ? ואיך? תודה

השב
  • 19:35, 26 במרץ 2013

דורון שלום,
    אם התביעה לא תסכים לכך (והסיכויים הם קטנים מכיוון שמלכתחילה היא התנגדה לשחרור שלך)-הרי שרק לאחר 3 חודשים מהשחרור למעצר בית-תוכל להגיש בקשה מתאימה ליציאה לעבודה (במקום נייח, פיקוח מתמיד שם של ערב וליווי הלוך ושוב ע״י ערב).
    צר לי.

תגובה
  • 16:35, 14 במאי 2013

הבן שלי נמצא במעצר בית עד תום הליכים.אני אמור לצאת לנופש יחד עם משפחתי.האם אני יכול לקחת אותו יחד איתנו לנופש כי אני ערב לו?

תגובה
  • 19:56, 14 במאי 2013

דוד שלום,
    הדבר אפשרי, מבחינה משפטית.
    יש להגיש בקשה מתאימה לתגובת התביעה.
    במידה שהם לא יסכימו-ייקבע דיון בעניין.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד פלילי אלון שליכטר

מנהל הפורום: עו"ד פלילי אלון שליכטר

בעל משרד המעניק שירותים משפטיים בתחום המשפט הפלילי והתעבורה. מייצג ומלווה נאשמים וחשודים במגוון עב
למידע נוסף

053-9367354 חיוג
הודעה
הפורום יעסוק באנשים ללא עבר פלילי, שהסתבכו לראשונה בחייהם עם החוק - ולא יודעים איפה להתחיל - הפורום משמש מקור מידע לפני הליך החקירה והמשפט כמו גם מניעת הפגיעה מפרסום הליך החקירה עצמו.
הפורום נועד גם לתת מענה לסוגיות בוערות בתחום המשפט הפלילי: הליכי החקירה והמעצר; זכויות חשודים ונאשמים; מה הם שלבי המשפט הפלילי? איך מקבלים חומר חקירה ומתי? האם ניתן לסגור תיק חקירה? האם ניתן למחוק רישום פלילי?