פחד משכן שעצור במעצר בית - פורום מעצרים וזכויות חשודים ונחקרים

שאלה חדשה
 • אנונמית

  נשלח ע"יאנונמית 10:41, 18 במרץ 2014

  שלום אני גרה בשכנות למשפחה שהאבא בה נמצא במעצר בית שבוע אני לא יודעת על מה אבל מאז שהוא במעצר החיים שלנו סיוט באים אליו אנשים כל היום יוצאים ונכנסים יש צעקות ורעש כל היום מהבוקר ועד הלילה. זה משפחה של חמומי מוח ואנחנו לא מתעסקים איתם יותר מדי אנחנו רוצים רק שקט. אנחנו מפחדים ללכת למשטרה כדי להתלונן על הרעש כי זה אנשים שאנחנו לא רוצים לריב איתם השאלה היא מה כן אפשר לעשות בלי שנסתבך איתם אם נפנה למשטרה ונבקש שישמרו על זה בשקט יוציאו אותו מהבית וישכנו אותו בבית אחר? .תודה

  השב
 • 12:59, 18 במרץ 2014

  שלום רב,
  אם את חוששת לפנות למשטרה-אין ממש מה לעשות.
  גם אם תפני-המשטרה לא תוכל לעשות דבר (אלא אם כן יש שם הפעלת מוזיקה/טלויזיה בקול בין השעות 16:00-14:00 או לאחר 23:00, וגם אז תעברי מסכת בירוקרטית של הפניה למוקד העירוני וחוזר חלילה).

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד פלילי אלון שליכטר

מנהל הפורום: עו"ד פלילי אלון שליכטר

בעל משרד המעניק שירותים משפטיים בתחום המשפט הפלילי והתעבורה. מייצג ומלווה נאשמים וחשודים במגוון עב
למידע נוסף

053-9367354 חיוג
הודעה
הפורום יעסוק באנשים ללא עבר פלילי, שהסתבכו לראשונה בחייהם עם החוק - ולא יודעים איפה להתחיל - הפורום משמש מקור מידע לפני הליך החקירה והמשפט כמו גם מניעת הפגיעה מפרסום הליך החקירה עצמו.
הפורום נועד גם לתת מענה לסוגיות בוערות בתחום המשפט הפלילי: הליכי החקירה והמעצר; זכויות חשודים ונאשמים; מה הם שלבי המשפט הפלילי? איך מקבלים חומר חקירה ומתי? האם ניתן לסגור תיק חקירה? האם ניתן למחוק רישום פלילי?