נושא: יציאה מחוץ לגבולות ארה"ב עם ילדים בעלי אזרחות ישראלית - פורום דיני ארה"ב - מעמד אישי

שאלה חדשה
 • אנה

  נשלח ע"יאנה 16:37, 9 באוקטובר 2013

  גב' דפנה זיס, שלום רב תודה רבה על תשובתך המהירה. בהתאם לשאלתי הקודמת מתאריך (27/9/13) בפורום. הבנתי שתצהיר או CONSENT TO TRAVEL לא מספיק להוצאת ילדים אזרחי ישראל מחוץ לגבולות ארה"ב –אם אחליט לחזור ולהתגורר בארץ עם ילדיי לאחר תקופת ניסיון מגורים משותפים עם בעלי. בעלי נעזר בעו"ד אמריקאי שבנה הסכם\ תצהיר, ואמר שתהיה גם חותמת נוטריון על המסמך (בעלי לא מעוניין שמסמך זה יעבור דרך בית משפט). כפי שהבנתי, ההסכם מאפשר לי לקבוע את המגורים של הילדים עד גיל מסויים. אינני מבינה בהסכמים, וחשוב לי לבדוק לפני שבעלי או שנינו חותמים על המסמך. האם ניתן לקבל עזרה במשרדם בבדיקת המסמך –תמורת תשלום. תודה מאש וכל טוב אנה

  השב
 • מנהל הפורום:דפנה זיס - משרד עו"ד

  דפנה זיס, עו"ד, מנהלת הפורום,מנהל הפורום

  11:46, 10 באוקטובר 2013

  שלום אנה,
  בוודאי שניתן לקבל סיוע במשרדנו. אני גם ממליצה בתוקף שלא תחתמי על שום הסכם שנערך על ידי עו"ד מטעם בעלך בארה"ב מבלי שיעיין בהסכם עו"ד המומחה בתחום וייעץ לך לגבי כלל סעיפי ההסכם.
  את מוזמנת לפנות אל משרדנו, במייל אליי או בטלפון. בברכה,
  דפנה זיס, עו"ד, מנהלת הפורום.

  תגובה

הפורום עוסק בסוגיות מעולם דיני המשפחה בעלות זיקה למדינות ארה"ב. מה קורה במקרה של גירושין כאשר אחד הצדדים נשאר בחו"ל והצד השני חוזר לישראל? גירושין, מזונות, חטיפות ילדים ותיקים המתנהלים בחו"ל או בעלי זיקה למדינות ארה"ב - מה הדין האמריקאי במקרים אלו וכיצד פועלים? כאן הכתובת לשאול ולהתייעץ לגבי הליכים אלו.