לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
ג'ימי

נישואים עם אזרחית אמריקאית ועם אזרחית ישראלית

יש לי חבר שהתחתן עם אזרחית ארה"ב שם הוציא גרין קארד ואחרי שהתוקף שלו פג הוא חזר לארץ. אחרי 5 שנים בארץ הוא התחתן עם יהודיה. הם רוצים לטוס לארה"ב לטיול אבל אין לו ויזה כלל. אם ה Xית מארה"ב לא הגישה גירושים בארה"ב והוא עדיין נשוי לה מה הוא צריך לעשות ?

item.Author מנהל הפורום דפנה זיס - משרד עו"ד

שלום ג'יימי המצב שלו דיי מסובך שכן אם הוא נשוי בשנית - זה עשוי לסבך אותו כשהוא יבקש להיכנס לארה"ב בטענה שהוא עדיין נשוי לאשה הראשונה. מכל מקום, מניחה שבזמנו - לאחר נישואיו לאשה הראשונה - האמריקאית - הוא לא התחיל בהליך של קבלת אזרחות ועל כן - אין לו גם אשרת כניסה. סביר להניח שהכי טוב בשבילו זה לבקש ויזה כמו כל אחד אחר. בברכה דפנה זיס, עו"ד, מנהל הפורום

ג'ימי

שלום דפנה, אם חבר שלי ייגש לבקש ויזה כמו כל אחד אחר הוא צריך להצהיר שהוא נשוי לאמריקאית או לישראלית או שהוא חייב לציין שהוא נשוי גם וגם? הוא מעוניין לדעת אם תוכלי לעזור לו בלהתיר את הנישואין עם האשה הראשונה שהיא כיום גרה בהוואי והוא כאן בארץ ? החתונה נעשתה בקליפורניה ב 2006

item.Author מנהל הפורום דפנה זיס - משרד עו"ד

שלום, אשמח לסייע לחבר שלך. הוא צריך ליצור עמי קשר בעצמו. אני יוצאת לחו"ל ואשוב בתחילת אוגוסט. החבר מוזמן ליצור עמי קשר ישיר באוגוסט. בברכה דפנה זיס, עו"ד, מנהלת הפורום

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום דיני ארה"ב - מעמד אישי