לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
אלכס

הוצאת ויזת תייר B2 אחרי שהית יתר עם ויזת J1 שתוקפה היה ל3 חודשים

שלום - שמי אלכס חייל משוחר בן 23 אחרי השחרור מצהל בינואר 15 עברתי ראיון עבודה למדריך במחנה קיץ בארהב . ביוני 2015 קיבלתי ויזה וכרטיס טיסה והכל הם סידרו J1 מהסוכנות יהודית תוקף ל3 חודשים טסתי לארהב20.6.15 ב19.8.15 הגשתי בקשה לשינוי סטטוס I539 שילמתי לעוד ובמחנה קיץ נאמר לי שכל עוד הבקשה בטיפול PROCESS אוכל להשאר בארהב וזה מה שעשיתי. ב2.2.16 קיבלתי מכתב לדוד שלי במיאמי שהבקשה שלי אושרה ועליי לעזוב את ארהב עד 19.2.16 . מסיבות כאלה ואחרות לא יכלתי לעזוב בתאריך שנאמר לי,ונשארתי עד 13.8.16 ועזבתי בטיסה לישראל. השאלה שלי היא אוכל להוציא ויזת תייר שמעולם לא הוצאתי ולבקר בארהב עוד שנה ? כמובן אני נרשם ללימודים בישראל ועובד כאן. ועוד שאלה אני בתהליך של הוצאת פספורט רומני,קראתי שבעתיד רומניה תכנס למדינות שפטורות מויזה לארהב,האם אוכל לטוס לארהב ולהכנס עם הפספורט הרומני למרות שהייתי ב OVER STAY של פחות מ 180 יום. (בדקתי את העניין עם עורך דין שאמר לי כל עוד עזבתי פחות מ 180 יום מהתאריך שהייתי אמור לצאת אין עליי שום עונש) . תודה . כמובן שהעונש הוא שהויזה הנוכחית מבוטלת שהייתה תקפה ל3 חודשים ממילא. מיוני 2015 עד ספטמבר 2015 (חודשיים עבודה במחנה קיץ שבמהלכם הגשתי שינוי סטטוס שהיה I539 ) מה הסיכויים שלי עוד שנתיים אפילו אחרי שאסתדר בארץ להוציא ויזת תייר ולהכנס לארהב,איך אוכל לדעת שהפקיד בשדה תעופה לא יאשר לי כניסה ברגע שיראה במחשב ששהיתי יתר בעבר? או שאחרי שאעבור את הראיון בשגרירות בארץ ואתנצל ואומר להם שהייתי ילד ולא חשבתי על ההשלכות,אז אוכל לקבל ויזה? תודה!

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום דיני ארה"ב - מעמד אישי