תאונת עבודה/מקצוע/אבדן כושר עבודה - פורום אובדן כושר עבודה

שאלה חדשה
 • א.ל.

  נשלח ע"יא.ל. 18:20, 8 ביוני 2012

  בן 53 8 שנים מנהל מחסן.סוכרתי. בשנת 2007 כאב חד בכתף ימין עקב פירוק משטחי שתייה.סוף יום עבודה רופאת משפחה,זריקות סטרואידים. לפני שלושה חודשים נופלים ארגזים מהידיים,רופא אורטופד מומחה לכתפיים: כתף קפואה משנית לסכרת שלא טופלה.השבתת עבודה לשלושה חודשים.רופא תעסוקתי החזרה לעבודה ל-4 שעות ביום ללא הרמת משא מעל כ-6 ק"ג. מנהל כ"א טוען שאין עבודה במחסן עם המגבלות שלי.נשלחתי לתפקיד אחר.יש עוד מחסנאים שעובדים לפי המצב שלי.יו"ר וועד עובדים אמר שהם לא צריכים עוד מחסנאי במצב שלי. מה עושים.(יש עוד הרבה עניינים שאפשר להרחיב בהמשך) תודה

  השב
 • 11:44, 10 ביוני 2012

  החלמה מהירה.

  אנו עוסקים בפורום של אובדן כושר עבודה, במידה ובידייך פוליסות נכות ממחלה או תאונה ופוליסת אובדן כושר עבודה אשמח להפגש עמך. בכל יתר הענייניםבמידה והיתה רשלנות של המעביד שגרמה לנזק הגופני או החמירה המצב אתה יכול לתבוע את חב' הביטוח " ביטוח מעסיקים", בהצלחה.

  בברכה

  תגובה

פורום זה עוסק באותם המצבים שעשויים לתפוס כל אחד מאתנו, בכל שלב מחייו. תקופת "אובדן כושר עבודה" (זמנית או קבועה) עקב מחלה או תאונה עשויה להיות הרת גורל עבור רבים מאתנו מאחר ומדובר בשיתוק מקור ההכנסה העיקרי של מרבית הנפגעים/החולים. מכאן שחשובה התנהלות אסטרטגית תוך ראיית הנולד מראש בין הגופים השונים (חברות הביטוח, קרנות הפנסיה, ביטוח לאומי, תביעת נזיקין) כדי למקסם את הזכויות המגיעות לנפגע ולמזער את הנזק הנובע משיתוק או הפחתה במקור ההכנסה.