אובדן כושר עבודה - פורום אובדן כושר עבודה

שאלה חדשה
 • חסוי

  נשלח ע"יחסוי 22:33, 28 באוקטובר 2012

  שלום רב, לפני כלמעלה מחודשיים חליתי וכתוצאה מכך גם נפגע אחד מאברי גופי וכתוצאה מכך עדיין לא חזרתי למקום עבודתי. לפני מספר ימים חלה מעט הטבה במצב וכרגע אני במין צומת לפני הגשת טפסים לביטוח א.כ.ע או חזרה למקום העבודה בשל הטבה קלה במצב,אך לפני שאני מבצע צעד פזיז רציתי לשמוע חוות דעת מקצועית והאם ישנם דברים שעליי לקחת בחשבון ,לדוגמא: מה קורה במיקרה שאחזור לעבודה ותהיה החמרה במצב,האם הביטוח יכיר בי או שיבקש תקופה של 90 עד להגשת תביעה? האם ישנן השלכות עתידיות על הפעלת פוליסה בין אם היא מופעלת או לא מופעלת במידה ועד לקבלת הכסף אחזור לעבודה? אשמח לכל חוות דעת מיקצועית. תודה.

  השב
 • 12:37, 25 בנובמבר 2012

  אנו נותנים תשובות כלליות ולא ספציפיות ברמה שאתה מכוון אליהן, במידה והנך מעוניין נקבע פגישה מסודרת, ונוכל לייעץ לך מה לעשות

  בברכה
  משה גליקו, עו"ד

  תגובה

פורום זה עוסק באותם המצבים שעשויים לתפוס כל אחד מאתנו, בכל שלב מחייו. תקופת "אובדן כושר עבודה" (זמנית או קבועה) עקב מחלה או תאונה עשויה להיות הרת גורל עבור רבים מאתנו מאחר ומדובר בשיתוק מקור ההכנסה העיקרי של מרבית הנפגעים/החולים. מכאן שחשובה התנהלות אסטרטגית תוך ראיית הנולד מראש בין הגופים השונים (חברות הביטוח, קרנות הפנסיה, ביטוח לאומי, תביעת נזיקין) כדי למקסם את הזכויות המגיעות לנפגע ולמזער את הנזק הנובע משיתוק או הפחתה במקור ההכנסה.