אובדן כושר עבודה לאחר התקף לב - פורום אובדן כושר עבודה

שאלה חדשה
 • משה גליקו

  נשלח ע"ימשה גליקו 10:12, 14 בספטמבר 2011

  רונן שלום לצערי אין באפשרותי להשיב על שאלתך , היות וחסרים פרטים רבים כגון: האם יש זיקה למוסד לביטוח לאומי האם ההתקף אירע כתוצאה מהעבודה? האם יש לך ביטוחים פרטיים של נכות ממחלה או תאונה? ביטוח אובדן כושר עבודה? האם אתה מעוניין לדעת פרטים על זכאות מול המוסד לביטוח לאומי מחלקת נכות כללית? לא יודע כמה זמן אתה באי כושר? ממתי? בקיצור לחברי הפורום ולרונן נא לפרט וליידע בכמה שיותר נתונים על מנת שנוכל להשיב. ניתן גם לפנות במסגרת ייעוץ אישי אם יש פרטים מוצנעים וחיסיון חשוב לכם. בברכה משה גליקו, עו"ד

  השב
 • 22:15, 13 במרץ 2012

  שלום, בעלי עבר התקף לב לפני כחצי שנה בבית והוא עובד כעצמאי קבל מהרופאה חודשיים חופשת מחלה האם זכאי לאיזה הטבות מביטוח לאומי?

  תגובה

פורום זה עוסק באותם המצבים שעשויים לתפוס כל אחד מאתנו, בכל שלב מחייו. תקופת "אובדן כושר עבודה" (זמנית או קבועה) עקב מחלה או תאונה עשויה להיות הרת גורל עבור רבים מאתנו מאחר ומדובר בשיתוק מקור ההכנסה העיקרי של מרבית הנפגעים/החולים. מכאן שחשובה התנהלות אסטרטגית תוך ראיית הנולד מראש בין הגופים השונים (חברות הביטוח, קרנות הפנסיה, ביטוח לאומי, תביעת נזיקין) כדי למקסם את הזכויות המגיעות לנפגע ולמזער את הנזק הנובע משיתוק או הפחתה במקור ההכנסה.