זיוף חוזה שכירות של חברה בחו'ל - פורום משפט בינלאומי

שאלה חדשה
 • יוסי

  נשלח ע"ייוסי 13:49, 28 בפברואר 2015

  קניתי בית בארה''ב מחברה בריטית המשקיעה בנדל''ן בארה''ב. נאמר לי שיש דייר בבית ואף הוצג לי חוזה שכירות. לאחר שהעברתי את הכסף עבור הבית, התברר לי שהדירה אינה מושכרת כלל וחוזה השכירות מזויף. מה עלי לעשות על מנת להגיש תביעה בינלאומית על מנת לקבל החזר כספי ולמי מתריעים שמדובר בנוכל? אינטרפול? איך פונים לאינטרפול?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יואב סלומון

  יואב סלומון,מנהל הפורום

  21:10, 28 בפברואר 2015

  יוסי, שלום רב,
  השאלה איפה להגיש תביעה תלויה בחוזה בינך ובינם. בדרך כלל חוזים המתייחסים לפעילות בינלאומית קובעים איך מבררים מחלוקות – באיזה בית משפט, או בבוררות.
  אם אכן מדובר בנוכל, ייתכן מאוד שהבעיה שלך אינה רק מקום הגשת התביעה: אתה עלול למצוא את עצמך מול חברה שאי אפשר יהיה לגבות ממנה כספים גם אם יהיה פסק דין.
  אני מציע לך לקבל ייעוץ פרטני ולבדוק את כל העסקה – אם אכן קיבלת או אתה יכול לקבל את זכויות הבעלות בדירה, מי עומד מולך ומה הדרך העדיפה – לבטל את העסקה ולדרוש החזר) או להישאר עם הדירה (ולדרוש פיצוי על כך שהיא לא מושכרת).
  לגבי פנייה לאינטרפול – אתה יכול להתלונן דרך משטרת ישראל, אבל שוב המלצתי היא קודם כל לקבל ייעוץ פרטני ורק אח"כ להחלטי מה לעשות ואיך לפעול.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יואב סלומון

מנהל הפורום: עו"ד יואב סלומון

עו"ד יואב סלומון, מנהל את משרד אבניאל, סלומון ושות', עורך דין משנת 1979, בעל ניסיון רב והתמחות במשפט
למידע נוסף

053-9374435 חיוג
הודעה

משקיע בחו"ל? מבצע עסקה בינלאומית? רוצה להרחיב את הפעילות למדינות אחרות? תובע בחו"ל? קיבלת ירושה בחו"ל? לא יודע איך להבטיח את זכויותיך? זה הפורום בשבילך