חיובים מחברה בארה"ב למרות בקשתי להפסיק לחייב - פורום משפט בינלאומי

שאלה חדשה
 • רחל

  נשלח ע"ירחל 11:41, 8 במאי 2012

  שלום, בכל מס' חודשים אני קונה מוצרים לניקוי פנים מחברה מוכרת בארה"ב. אני משלמת על המוצרים ועל המשלוח באתר של החברה. לאחרונה בכל חודש יורד לי מהכרטיס אשראי חיוב על המוצרים למרות שלא נכנסתי לאתר ולא ביקשתי שישלחו לי את המוצרים. אחרי שהחיוב מופיע זה כבר מאוחר מדי והמוצרים נשלחים לארץ. ביקשתי מהם במיילים להפסיק לחייב אותי ולהפסיק לשלוח לי מוצרים ללא בקשתי, יש לי את המיילים האלה שמורים והם רשמו שהם מורידים את השם שלי מהחיובים האוטומטיים. הכל רשום אצלי. איך אני יכולה להתמודד מולם ומה אני יכולה לעשות כדי שיפסיקו לגבות ממני כסף ללא דרישה למוצרים?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יואב סלומון

  יואב סלומון,מנהל הפורום

  14:58, 10 במאי 2012

  שלום רחל,
  יש לך דרכים משפטיות לפעול - אבל כולן יהיו יקרות ואת צריכה לחפש פתרון מעשי. הדרך המעשית שנראית לי היא לפעול באמצעות חברת האשראי ולהורות לה לא לכבד חיובים של האתר שעליו את מדברת.
  בעקרון, את יכולה לתבוע את האתר - גם בארץ וגם בארה"ב - אבל ההליכים יהיו יקרים. מכתב התראה מעורך דין יכול גם כן להביא לתוצאה הרצויה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יואב סלומון

מנהל הפורום: עו"ד יואב סלומון

עו"ד יואב סלומון, מנהל את משרד אבניאל, סלומון ושות', עורך דין משנת 1979, בעל ניסיון רב והתמחות במשפט
למידע נוסף

053-9374435 חיוג
הודעה

משקיע בחו"ל? מבצע עסקה בינלאומית? רוצה להרחיב את הפעילות למדינות אחרות? תובע בחו"ל? קיבלת ירושה בחו"ל? לא יודע איך להבטיח את זכויותיך? זה הפורום בשבילך