העברת כסף לחשבון בארה״ב - פורום הלבנת הון וגילוי מרצון

שאלה חדשה
 • Fay

  נשלח ע"יFay 22:36, 19 ביוני 2013

  שלום, אני רוצה לרכוש דירה בפלורידה, פתחתי שם חברה בבעלות יחיד שלי LLC וחשבון בנק ע״ש החברה . עכשיו אני רוצה להעביר כסף לחשבון הבנק של החברה שפתחתי בפלורידה בכדי לשלם על הדירה, דרך הבנק שלי (יש לי חשבון מטח), האם אני צריכה לשלם מס על העברת הכסף ? עלי לציין שאנחנו שני שכירים ז״א הכסף חוקי לגמרי ממשכורות שלנו שחסכנו ושולמו עליו כל המיסים ..... עד איזה סכום אני יכולה להעביר בשנה ?? פ תודה רבה.

  השב
 • 15:41, 20 ביוני 2013

  פיי שלום - העברת כספים לחשבון של חברה בבעלותך בחו"ל אינה כרוכה בתשלום מס, אלא שיתכן והבנק יבקש לקבל ממך אישור מפקיד השומה הפוטר את הבנק מניכוי מס במקור בעת העברת הכספים לחו"ל. החוק אינו מגביל את הסכום להעברה לחו"ל אך את תדרשי לדווח למס הכנסה אודות היותך בעלת מניות בחברה בחו"ל. בברכה,

  תגובה

אתם מבקשים להכניס או להוציא כספים מישראל? חילטו לכם נכסים או כספים? הטילו עליכם עיצום כספי? הבנק דורש פרטים על נהנים בחשבון שפתחתם? אתם מבקשים "לייבא" הון מחו"ל, וחוששים מפני הרשויות? מאבק הרשויות בהלבנת הון ובפשיעה כלכלית צבר תאוצה בעשור האחרון. הוטלו חובות דיווח נוקשות על העברות כספים, ומוטלים קנסות כבדים על המפרים חובות אלה. הוקנתה לרשויות סמכות רחבה לתפוס ולחלט נכסים הקשורים בעבירות כלכליות ובעבירות מס. פורום זה בא לספק מענה לשאלות העוסקות בתחום הלבנת ההון, הפשיעה הכלכלית ועוד.