open the search panel
close the search panel חפש

עורכי דין לפי תחום

    פורומים

      לדעת יותר - מדריכים משפטיים

        משרדי עורכי דין

          • 8 באפריל 2019

            פטור או הנחה בארנונה בזמן שיפוצים

            אנו עתידים לקבל דירה חדשה מקבלן השבוע וישר לאחר המסירה להתחיל שיפוצים בדירה הכוללים בין היתר הריסה ובניית קירות. השיפוצים עשויים להימשך כחודש ימים. אני מתגוררת בקרית מוצקין ופניתי לעירייה על מנת לברר איך ניתן לקבל את הפטור או ההנחה מארנונה בזמן השיפוצים ונאמר לי מפורשות כי מאחר ומדובר בדירה חדשה מקבלן אני לא זכאית לכל פטור או הנחה בארנונה ואם היה מדובר בדירה יד שנייה אז כן הייתי זכאית. מה שהסכימו למסור לי היה פרוטוקול ישיבת מועצת עירייה מדצמבר 2018 שם אושר אי מתן פטור לארנונה לנכס ריק ולבניין חדש... האם זה חוקי? אני מתכוונת לפנות הלאה עם זה ורציתי לדעת אם זה חוקי ואם יש לי איזו שהיא הגנה לכך בחוק? (קראתי את סעיף 12 ו 13 לתקנות ההסדרים.. האם יכול לסייע לי מול העירייה)

            8 באפריל 2019
          • מנהל הפורום נמרוד 1 במאי 2019

            אשמח לבחון לעומק את הנושא. תוכלי לשוחח עימי בטלפון. כעקרון יש ממש בדבריך וצריך לבחון את החלטת המועצה והדין העוסק בעניין ושניתן לאחרונה.(דין - חוק ופסיקה)

            1 במאי 2019
          forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
          close the form