ארנונה יקרה - פורום ארנונה

שאלה חדשה
 • רועי

  נשלח ע"ירועי 09:25, 11 במרץ 2012

  שלום, לפני כחודשיים עברתי לביניין חדש ברחובות. הבית כ-120 מ"ר. בפרוייקט 5 ביניינים ומתוכם 2 אוכלסו ממש בחודשיים האחרונים. 3 הביניינים הנותרים ממש בעיצומה של בנייה. אני בלב ליבו של אתר בנייה (רעש עצום, אבק, פועלים, מנופים, טרקטורים וכו') וזה מה שאני שומע ורואה מ-6:30 בבוקרועד שמחשיך.הובטח כי יוקם פארק גדול ומרשים בין הביניינים והוא יטופח ע"י העירייה. כרגע כמובן שאין עדיין פארק.... האם ייתכן שייגבו מאיתנו 1,200 ש"ח ארנונה עבור חלק מהשירותים (הלא אין עדיין פארק). וכן, אני גר ממש באתר בנייה בלי איכות חיים בכלל!!!! להערכתי ייקח עוד שנה עד לסיום הפרוייקט.... האם ניתן לעשות משהו כדי להוריד את הארנונה? למי עליי לפנות? (פניתי למח' ארנונה ואמרו שלא ניתן להוריד את הסכום בתואנה הזאת, אלא ע"י פנייה אישית בהצגת מבחני הכנסה).

  השב
 • 16:46, 13 במרץ 2012

  היה כבר פסק דין שקרא לעיריית תל אביב לקבוע תעריף מופחת לאתר בניה. יש עיריות שמיישמות את זה. באופן עקרוני אין לזה עיגון בדין

  תגובה

ארנונה, אגרות והיטלים, דרישה מהעירייה, הליכי גביה, איך מתמודדים עם הרשות המקומית? מה קובע החוק? מה מותר ומה אסור? מדיניות מיסוי ראויה בשלטון המקומי וכל שאלה שתרצו בתחום, בפורום זה.