צריכה משותפת - פורום ארנונה

שאלה חדשה
 • יצחק גולן

  נשלח ע"ייצחק גולן 21:47, 1 במאי 2012

  שלום רב הייתי מבקש להתייעץ עמך בנושא כאוב, אני גר בחלון והבניין שלי נמצא בחלקה שבו קיימים שלושב בניינים קרי 24-26-28 במהלך החודש הקודם קבלנו חיוב על צריכ משותפת של 46 קו״ב מעבר לצריכה הבייתית שזה אומר סך הדיירים בכל שלושת הבניינים 66 כפול 46 קו״ב מעל 3000 קו״ב לחודשיים לאחר בדייקה נמצא כי בבניין מסר 26 הייתה נזילה וכאן שאלתי לכל בניין יש מונה ראשי , האם רשאית העירייה לחייב את כל שלושת הבניינים כאשר שוב הנזילה הייתה בבניין שלו מונה עצמאי לבניין או שהעירייה הייתה אמורה לחייב רק את הבניין שבו נימצא דליפה אשמח לדעת האם ייש צדק בטענתי, והאם יש דרך משפטית לפתור את הסוגייה אשמח לקבל הודעה למייל האישי ממתין לתשובתך goli48@walla.com

  השב
 • 08:51, 2 במאי 2012

  אף בניין לא צריך לשלם את המחיר, אם היתה נזילה מגישים קבלה על תיקון הנזילה או חוות דעת בעל מקצוע בדבר הנזילה והחוב נמחק במיידי.
  מדינה מטופשת מים חינם.....!!!!!!! מה, הם מפעילים טורבינות כדי לייצר מים? זה מהטבע.
  ואכן זה מצער ההתנהלות שלהם שמחייבים את כולם ללא אבחנה אבל, מר יצחק גולן.... תחייך זה לא כזה כאוב חלילה... ישנן צרות גדולות יותר.

  תגובה

ארנונה, אגרות והיטלים, דרישה מהעירייה, הליכי גביה, איך מתמודדים עם הרשות המקומית? מה קובע החוק? מה מותר ומה אסור? מדיניות מיסוי ראויה בשלטון המקומי וכל שאלה שתרצו בתחום, בפורום זה.