שכן שלי הורס לי את הבית דחוףף - פורום תכנון ובניה

שאלה חדשה
 • אלי

  נשלח ע"יאלי 05:19, 3 ביוני 2012

  לכבוד עורך דין סולומונוב אולי שאלה הזויה אבל זה קרה במצאיות אנו 3 שכנים שבנו על גג הבנין במשותף המצב הקיים הוא שהחלל מעל חדר המרגות חולק בין 3 הדיירים תוך השארת פייר באמצע לעליה לגג לדוודי שמש ביום חמישי שכן מקומת הקרקע הגיע עם קונגו{פטישון} והתחיל להרוס את תקרת חדר המרדגות בטענה שזה נבנה ללא היתר {מה שנכון בחלק מן השטח הכולל} למרות שאין שום צצו הריסה מכל גורם מוסמך ... הזמנו לו משטרה והוא טען שיש שוטר שאמר לו שאם אין רישיון והא רשאי להרוס .... בלא בית משפט בלא צוו ערייה האם זה נכון??? בנוסף למזלינו הוא התחיל להרוס במקום שכן יש רישיון .. האם להגיש נגדו תלונה במשטרה על הזקת רכוש או איך מתומדדים אם כזה דבר חשוב לציין שמבין 3 השכנים שני שכנים מאפשרים לו לעלות דרכם לדוד שמש איך שבא לו ומתי שבא לו

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד עמנואל סולומונוב

  עו"ד עמנואל סולומונוב,מנהל הפורום

  09:15, 3 ביוני 2012

  אלי שלום,

  השאלה איננה בתחום התכנון והבניה אך על אף זאת אשיבך כדלקמן:

  גם לצורך הריסה יש צורך בצו הריסה ואין מושג כזה של עשיית דין עצמי. ככל שאין בידיו צו הריסה כדין, יש לפנות באופן דחוף לביהמ"ש ולבקש לקבל צו מניעה כנגדו במסגרת תביעה שתוגש.

  תגובה

הפורום עוסק בשאלות בדבר הגשת בקשות להיתרי בניה, אישורים חורגים, סוגיות בדבר הופעות בועדות תכנון, תוספות לבתים, הגשת התנגדויות לתוספות בניה בבניינים, הריסת מבנים, הגשת ערעורים ונושאים נוספים.