בניה לא חוקית שמגיעה פעם שניה לבית משפט - פורום תכנון ובניה

שאלה חדשה
  • בני

נשלח ע"יבני 12:46, 25 במרץ 2014

שלום וברכה שכני בנו בחצר הבניין ללא היתר שטח של 40 מ"ר פניתי למחלקת הפיקוח בעירייה ושם בא הפקח ורשם להם דוח ומיכווין שכבר הבניה היתה לפני גמירה לא הוציא להם צוו הריסה אלא הגיש אותם לבית משפט לפני שנה וחצי הם קיבלו צוו הריסה וקנס בעסקת טיעון לאחר שעבר הזמן שבית המשפט נתן להם לבצע את צוו ההריסה והוא לא בוצע פניתי שוב למחלקת הפיקוח ששוב באו ורשמו להם דוח נוסף ושוב העמידו אותם למשפט ולפני מספר ימים מתברר לי שהמחלקה המשפטית בעירייה שוב מגיעה איתם לעסקת טיעון ושוב עם זמן לבצע את ההריסה . שזה שוב סחבת של זמן.מה ניתן לעשות כלפי הערייה שמקלה ראש ביודעין בבניה לא חוקית? {אינני רוצה לתבוע את שכני לבית משפט אלא אני מעוניין למצוא דרך לחייב את הרשות המפקחת העירונית לעשות זאת } אודה לך על כך נ.ב. בעבר לאחר המשפט הראשון שלא בוצע פסק בית המשפט פניתי למשרד מבקר המדינה ורק בעקבות כך העירייה שום באו לרשום דוח פעם שניה רק יש לעירייה מטרה לסחוב את הנושא שוב ושוב ובינתים אני ניזוק שהחצר איננה ברת שימוש

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד עמנואל סולומונוב

עו"ד עמנואל סולומונוב,מנהל הפורום

09:49, 1 באפריל 2014

בני שלום,

האפשרות שעומדת בפניך היא לפנות לביהמ"ש בעתירה מנהלית כנגד הועדה לתכנון ובניה
    אך ע"מ לדעת מה סיכוייה של התביעה עלי לראות את כל החומר.

תגובה

הפורום עוסק בשאלות בדבר הגשת בקשות להיתרי בניה, אישורים חורגים, סוגיות בדבר הופעות בועדות תכנון, תוספות לבתים, הגשת התנגדויות לתוספות בניה בבניינים, הריסת מבנים, הגשת ערעורים ונושאים נוספים.