• 15 בדצמבר 2014

    צו התראה לפי סעיף 38

    שלום. אנו גרים בישוב קטן ששנים רבות לא ערכה המועצה פיקוח והחלה רק בשנים האחרונות.
    אנו מתגוררים בקוטג' טורי שבו החניה קדמית. היות ומעבר לכביש מצויה גדר הישוב אין בעיות חניה ברחוב. בשל תכנון לקוי לא היתה גינה שיוצאת מהסלון בעקבות כך שמנו דשא סינטטי על החניה והוספנו גדר המתפקדת כשער.
    קיבלנו צו להחזרת המצב לקדמותו.
    השאלה: האם ניתן להגיד כי דשא סינטטי יכול לשמש כחניה ואין מדובר בשינוי מהיתר הבניה.
    אם הגדר נפתחת לשער זה ישפר את המצב משפטית? (כרגע הלחמנו את הפתיחה והשער מתפקד כגדר שסוגרת את מתחם הדשא-חניה).
    בברכה אסנת

    15 בדצמבר 2014
  • 30 בדצמבר 2014

    צו התראה לפי סעיף 38

    אסנת שלום,

    השאלה איננה מובנת. יש לקבל פרטים נוספים
    ע"מ לענות על שאלה זו.

    30 בדצמבר 2014
    • 30 בדצמבר 2014

      צו התראה לפי סעיף 38

      האם יש לך מידע או אסמתכתא בתקנות לעובדה שמותר לבנות חניה עם דשא סינתטי או שחניה חייבת להיות מרוצפת.
      תודה אסנת

      30 בדצמבר 2014
    • 30 בדצמבר 2014

      צו התראה לפי סעיף 38

      אנסחח פשוט- האם יש אסמכתא בכתובים לפיה חניה יכולה להיות על דשא סינטטי או שהיא חייבת להיות מרוצפת.
      תודה

      30 בדצמבר 2014
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?