ביצוע שינויים בזמן שהוגשה בקשה לרישום סימן מסחר - פורום סימני מסחר, מותגים ומכס

שאלה חדשה
 • דניאלה

  נשלח ע"ידניאלה 12:51, 6 בדצמבר 2012

  שלום, יש לי שם מסחרי עליו אני רוצה להגיש בקשה לרישום סימן מסחר. הלוגו עדיין בתהליכי הכנה ויהיה מוכן בעוד כחודש. השאלה האם אוכל לבצע שינויים בהמשך או שמה עלי יהיה להגיש בקשה נוספת על הלוגו ולשלם שוב את האגרה מחדש? תודה

  השב
 • 14:21, 6 בדצמבר 2012

  שלום דניאלה.

  תודה על הנייל.

  באופן עקרוני, יש צורך להגיש בקשה חדשה ולשלם שוב את האגרה.

  בברכה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ניב מורן

מנהל הפורום: עו"ד ניב מורן

בוגר במשפטים LL.B (בהצטיינות) המסלול האקדמי המכללה למינהל (2009); תואר שני במשפטים LL.M מאוניברסיטת
למידע נוסף

053-9373371 חיוג
הודעה

סימני מסחר, הידועים בשפה לא משפטית/פשוטה כ"מותגים", הינם אותם השמות, סימני לוגו ועיצובים המכסים את המוצרים ו/או השירותים המשווקים לקהל הצרכנים.
סימני מסחר מקלים על הצרכן בזיהוי מקור וטיב הסחורות/שירותים. אין חובה לרשום סימן מסחר אצל רשם סימני המסחר. אך יתרונות הרישום ביחס לעלות הרישום הופכים את הליך הרישום לכדאי ביותר. בפורום זה, ניתן לקבל מענה לשאלות הטכניות בהקשר להליך רישום סימני המסחר אצל רשם סימני המסחר. כמו כן, ניתן לקבל מענה בנושאים הקשורים להליכים משפטיים מול רשם סימני המסחר. הליכים הכוללים התנגדויות, בקשות למחיקת סימן מסחר ועוד.
כמו כן, בפורום זה יידון כל נושא אכיפת זכויותיו של בעל סימן מסחר בבתי המשפט. כפי שיוסבר בפורום, ניתן לאכוף גם את זכויותיו של בעל סימן מסחר שאינו סימן רשום בפנקס סימני המסחר. אך כפי שיידון בפורום, זכויותיו של בעל סימן מסחר רשום עדיפות ביחס לזכויותיו של בעל סימן מסחר שאינו רשום. כל הנושאים הנ"ל, וכן כל נושא אחר הקשור לסימני מסחר, יידונו בפורום זה.