עובד שעובד בלי קבלות בעסק שלי - פורום משפט מסחרי

שאלה חדשה
 • יריב

  נשלח ע"ייריב 09:36, 15 באוקטובר 2013

  אני מעסיק בן משפחה בעסק שלי. אני עובד עם קבלות והכל כשר. התגלה לי שבן המשפחה מציע שירותים שלו באופן פרטי (בתחום הרכב) בזמן העבודה ולא נותן קבלות ללקוחות שלוקח לי. האם אני יכול להסתבך אם יתגלה שהוא לא נותן קבלות בזמן שהוא עובד בעסק שלי?

  השב
 • 10:50, 15 באוקטובר 2013

  הי יריב, לשאלה באם אתה עשוי להסתבך - התשובה הנה כן ודאית, מקום העבודה שלך, העובד שלך וזמן העבודה גם הוא שלך. לשאלה באם תורשע באם תיתפס - התשובה תיגזר ממה תוכל להוכיח. נטל הראיה יהיה אצלך (והוא קשה) להסביר שאין לך בכלל אחות.
  לטעמי אפשר להתפרנס גם בלי זה. משכך, עצור מידית את העובד מלנהוג כך, אפילו עד כדי פיטוריו. בסופו של יום תצא יותר זול בדרך הישר. בהצלחה לך.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד מיכל לוצאטו

מנהל הפורום: עו"ד מיכל לוצאטו

בעלת תואר בוגר במשפטים LL.B ותואר בוגר במנהל עסקים B.A, המרכז הבינתחומי הרצליה, 2010, בהצטיינות יתר
למידע נוסף

053-9373371 חיוג
הודעה

מנהלת הפורום תחזור להשיב על השאלות בתאריך 29.05.17 עמכם הסליחה

במסגרת הפורום נשתדל לתת מענה פרקטי, קצר וקולע לשאלות הגולשים בתחום המשפט העסקי – מסחרי, תחום עליו חולשת מטריה משפטית רחבה הכוללת, בין היתר, את דיני התאגידים ודיני החוזים. עוד נוסיף, כי אתם מוזמנים לפנות בכל שאלה הקשורה להסכמים מסחריים, בעברית ובאנגלית, כגון: הסכמים למתן שירותים, הסכמי רכש, הסכמי הפצה בארץ ובחו"ל, הסכמי רישיון וקניין רוחני, הסכמי סודיות ואי-עקיפה, הסכמי זיכיון, הסכמי מייסדים ובעלי מניות ותקנוני חברות.