לא מעוניינת לעזוב את העסק שלי - פורום משפט מסחרי

שאלה חדשה
 • אחת

  נשלח ע"יאחת 11:32, 27 באוקטובר 2013

  שלום רב אני ואחותי מנהלות 7 שנים עסק ושתינו שותפות מהיום הראשון. היא רוצה שנפרק את השותפות ושהעסק יהיה רק שלה ובניהולה. אני לא רוצה לעזוב את העסק. מה אני עושה עכשיו?

  השב
 • 12:11, 27 באוקטובר 2013

  שלום לאחת ויחידה, משאלתך לא עולה באם רשמתן חברה בע"מ ו/או שותפות ו/או שלא רשמתן כלום. אחותך בכל הכבוד אינה יכולה להחליט עבורך אלא רק עבורה, כוח לא בדיוק יעבוד. אגב, אני סבור שבין אחיות ראוי שתהיה גדר גבוהה על מנת לשמר משפחתיות טובה.
  עליך לפנות לייעוץ משפטי משום שהנושא של שמירת זכויותיך הנו מעט יותר סבוך מתשובה לקונית, (במשרדנו 03-7555222, פגישה ראשונה הנה ללא כל תשלום), ברם תוכלי לבחור משרד ככל שתחפצי. בהצלחה

  תגובה
 • 11:56, 7 בנובמבר 2013

  אין אפשרות חוקית למנוע פירוק שיתוף. מנגד, אפשר להקשות על המבקש. מדובר בנושא סבוך המחייב יעוץ וייצוג משפטי בבית המשפט לנושא. באם איך רוצה לעזוב - אל נא תתנדבי לעזוב.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד מיכל לוצאטו

מנהל הפורום: עו"ד מיכל לוצאטו

בעלת תואר בוגר במשפטים LL.B ותואר בוגר במנהל עסקים B.A, המרכז הבינתחומי הרצליה, 2010, בהצטיינות יתר
למידע נוסף

053-9373371 חיוג
הודעה

מנהלת הפורום תחזור להשיב על השאלות בתאריך 29.05.17 עמכם הסליחה

במסגרת הפורום נשתדל לתת מענה פרקטי, קצר וקולע לשאלות הגולשים בתחום המשפט העסקי – מסחרי, תחום עליו חולשת מטריה משפטית רחבה הכוללת, בין היתר, את דיני התאגידים ודיני החוזים. עוד נוסיף, כי אתם מוזמנים לפנות בכל שאלה הקשורה להסכמים מסחריים, בעברית ובאנגלית, כגון: הסכמים למתן שירותים, הסכמי רכש, הסכמי הפצה בארץ ובחו"ל, הסכמי רישיון וקניין רוחני, הסכמי סודיות ואי-עקיפה, הסכמי זיכיון, הסכמי מייסדים ובעלי מניות ותקנוני חברות.