חוקים של סחר מכר מרחוק באינטרנט - פורום משפט מסחרי

שאלה חדשה
 • דודי אברמוביץ

  נשלח ע"ידודי אברמוביץ 15:39, 9 בפברואר 2014

  רכשתי בגד ים באינטרנט הרם אוכל לקבל את כספי בחזרה אחרי שקיבלתי את הבגד ים הרי שלפי חוק להגנת הצרכן החברה אינה מחויבת להחזיר לי את כספי או לבטל עסקה אך האם החוקים לביטול עסקה פרונטלי חלים גם על הסכם מכר מרחוק בפרט על הלבשה תחתונה ובגדי ים

  השב
 • 10:32, 20 בפברואר 2014

  חוק הגנת הצרכן הנו גדול ומורכב כמו חוקים אחרים. עסקה שנעשתה בטלפון יכולה להתבטל בפרק זמן מסוים. האם קנית בארץ ואו קנית בחו"ל, האינטרנט יודע לעשות את שניהם. כמה זמן עבר, האם בדקת תקנון החברה ? האם יצרת קשר מכל סוג שהוא עם המוכר. ידוע לי גם מניסיון אישי שבארה"ב לא עושים כל בעיה, שלח הבגד חזרה עם העתק הקבלה והעסקה תוחזר. שם לא סופרים מועדים. מאחר שאתה מדבר על הלבשה תחתונה , יש לבדוק תקנון החברה, יש הקובעים פתחת - שילמת.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד מיכל לוצאטו

מנהל הפורום: עו"ד מיכל לוצאטו

בעלת תואר בוגר במשפטים LL.B ותואר בוגר במנהל עסקים B.A, המרכז הבינתחומי הרצליה, 2010, בהצטיינות יתר
למידע נוסף

053-9373371 חיוג
הודעה

מנהלת הפורום תחזור להשיב על השאלות בתאריך 29.05.17 עמכם הסליחה

במסגרת הפורום נשתדל לתת מענה פרקטי, קצר וקולע לשאלות הגולשים בתחום המשפט העסקי – מסחרי, תחום עליו חולשת מטריה משפטית רחבה הכוללת, בין היתר, את דיני התאגידים ודיני החוזים. עוד נוסיף, כי אתם מוזמנים לפנות בכל שאלה הקשורה להסכמים מסחריים, בעברית ובאנגלית, כגון: הסכמים למתן שירותים, הסכמי רכש, הסכמי הפצה בארץ ובחו"ל, הסכמי רישיון וקניין רוחני, הסכמי סודיות ואי-עקיפה, הסכמי זיכיון, הסכמי מייסדים ובעלי מניות ותקנוני חברות.