ביטול הסכם לאספקת ציוד - פורום משפט מסחרי

שאלה חדשה
 • רונה

  נשלח ע"ירונה 15:19, 7 באוקטובר 2015

  שלום, אני בעלת עסק לאספקת ציוד משרדי לחנויות ויש לי הסכם לאספקת ציוד עם ספק כלשהו.הספק לא עומד בזמני האספקה זה זמן רב, דבר הגורם לי נזקים ואני רוצה לבטל את ההסכם מולו. ההסכם מתחדש אחת לשנה והוא חודש שוב לפני מספר חודשים. מה האפשרויות העומדות בפניי? תודה, רונה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד איילה לוי-שטרן

  איילה לוי-שטרן, עו"ד,מנהל הפורום

  15:20, 7 באוקטובר 2015

  היי רונה,

  יש לבדוק מה קבוע בהסכם בקשר לזכות הביטול שלך ולפעול בהתאם לאמור בו. באם ההסכם שותק בנקודה זו, אני מציעה שתתייעצי עם עורך דין בקשר לאפשרויות העומדות בפנייך לפי דיני החוזים, לאחר שיעיין בהסכם.

  בהצלחה,
  איילה

  * האמור באתר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד מיכל לוצאטו

מנהל הפורום: עו"ד מיכל לוצאטו

בעלת תואר בוגר במשפטים LL.B ותואר בוגר במנהל עסקים B.A, המרכז הבינתחומי הרצליה, 2010, בהצטיינות יתר
למידע נוסף

053-9373371 חיוג
הודעה

במסגרת הפורום נשתדל לתת מענה פרקטי, קצר וקולע לשאלות הגולשים בתחום המשפט העסקי – מסחרי, תחום עליו חולשת מטריה משפטית רחבה הכוללת, בין היתר, את דיני התאגידים ודיני החוזים. עוד נוסיף, כי אתם מוזמנים לפנות בכל שאלה הקשורה להסכמים מסחריים, בעברית ובאנגלית, כגון: הסכמים למתן שירותים, הסכמי רכש, הסכמי הפצה בארץ ובחו"ל, הסכמי רישיון וקניין רוחני, הסכמי סודיות ואי-עקיפה, הסכמי זיכיון, הסכמי מייסדים ובעלי מניות ותקנוני חברות.