שינוי חברה רשומה בארץ, כיצד מבצעים מול רשם החברות? - פורום משפט מסחרי

שאלה חדשה
 • שירן

  נשלח ע"ישירן 14:15, 21 בדצמבר 2015

  שלום איילה וירון, יש לי חברה שרשומה בארץ משנת 2001. אני רוצה לשנות את שמה. כיצד אני עושה זאת מול רשם החברות? תודה, שירן

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד איילה לוי-שטרן

  איילה לוי-שטרן,מנהל הפורום

  16:17, 21 בדצמבר 2015

  שלום שירן,
  על מנת לשנות את שמה של החברה עלייך לכנס את אסיפת בעלי המניות של החברה ולהכין פרוטוקול של האסיפה חתום על ידי יו"ר האסיפה או לחילופין, להכין החלטה בכתב (ללא התכנסות) עליה כול בעלי המניות של החברה צריכים לחתום, המאשרת את שינוי שם החברה לשם הרצוי על ידכם, או לכול שם אחר שיאושר על ידי רשם החברות. את הפרוטוקול/החלטה בכתב יש להעביר לרשם החברות או לחילופין, להעביר לרשם הודעה חתומה על ידי נושא משרה של החברה המודיעה על החלטת האסיפה לשינוי השם תוך ציון השם המבוקש.
  במידה והרשם יאשר את שינוי השם, הוא ישלח לחברה תעודה המעידה על שינוי שמה ושינוי השם יהא בתוקף ממועד הודעת הרשם על השינוי.
  בברכה,
  איילה
  * האמור באתר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד מיכל לוצאטו

מנהל הפורום: עו"ד מיכל לוצאטו

בעלת תואר בוגר במשפטים LL.B ותואר בוגר במנהל עסקים B.A, המרכז הבינתחומי הרצליה, 2010, בהצטיינות יתר
למידע נוסף

053-9373371 חיוג
הודעה

במסגרת הפורום נשתדל לתת מענה פרקטי, קצר וקולע לשאלות הגולשים בתחום המשפט העסקי – מסחרי, תחום עליו חולשת מטריה משפטית רחבה הכוללת, בין היתר, את דיני התאגידים ודיני החוזים. עוד נוסיף, כי אתם מוזמנים לפנות בכל שאלה הקשורה להסכמים מסחריים, בעברית ובאנגלית, כגון: הסכמים למתן שירותים, הסכמי רכש, הסכמי הפצה בארץ ובחו"ל, הסכמי רישיון וקניין רוחני, הסכמי סודיות ואי-עקיפה, הסכמי זיכיון, הסכמי מייסדים ובעלי מניות ותקנוני חברות.