פטנט צעיר - פורום פטנטים

שאלה חדשה
 • ניקול

  נשלח ע"יניקול 13:43, 8 באפריל 2012

  שלום, אני בת 16 וחצי ויש לי רעיון כלשהו למוצר . עשיתי מעט מחקר ולא מצאתי מוצר כמו שחשבתי עליו. רציתי לשאול מה אני אמורה לעשות אם ברצוני לפתח את המוצר ? האם אני בגיל המתאים ? תודה

  השב
 • מנהל הפורום:גד בנט

  גד בנט,מנהל הפורום

  14:14, 8 באפריל 2012

  שלום ניקול,
  גדולי היזמים התחילו בגיל העשרה, כך שהגיל אינו מהווה בעייה לכשעצמו. יש הרבה דרכים להתקדם, ובלי פרטים אי אפשר לענות בדיוק.
  אני מתאר לעצמי שתצטרכי השקעה / משקיע / שותף כדי לעזור לך לממן את הפיתוח ו/או השיווק. אם זה הכיוון, כדי לך לכתוב תוכנית עסקית שתתאר איך לייצר / לשווק את המוצר, מיהם המתחרים, מהם היתרונות של המוצר שלך, מה פוטנציל השוק, מהו צפי המחירות בשנים הקרובות וכו'. כל משקיע / שותף פוטנציאלי ירצה לעיין בזה.
  בנוסף, רצוי לבדוק עם עורך פטנטים האם ניתן להגן על המוצר בפטנט. על כל מקרה, חשוב ביותר לא לפרסם את המוצר (אינטרנט, כנס וכו') לפני הגשת בקשת פטנט, אם לא זכויות הפטנט יתבטלו (ברב המכריע של המדינות).
  בהצלחה!
  גדי

  תגובה
מנהל הפורום:גד בנט

מנהל הפורום: גד בנט

עורך הפטנטים גד בנט הינו שותף ובעלים של משרד עורכי הפטנטים בן-עמי ושות' המתמחה בליווי פטנטים במדעי ה
למידע נוסף

053-9377857 חיוג
הודעה

איך לרשום פטנט בארץ ובעולם? על מה אפשר לרשום פטנט? איך מתחילים את הליך הפטנטים? איך לחפש האם האמצאה כבר קיימת? איפה כדאי להגיש בקשת פטנט קודם? איזה זכויות מעניק הפטנט לבעל הפטנט? ממתי מוגן בעל הפטנט? האם ניתן לקבל הגנה לפני קבלת הפטנט? כיצד לזרז את הליך הפטנטים? מהי בקשת זמנית (Provisional)? מתי כדאי להגיש בקשה זמנית ומתי עדיף להגיש בקשה רגילה? כל אילו ונושאים אחרים ידונו בפורום.