נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

בן-עמי ושות' עורכי פטנטים

20
שנות נסיון
גרמנית, אנגלית, ספרדית, צרפתית, עברית, איטלקית, פורטוגזית, רוסית, שבדית
גרמנית, אנגלית, ספרדית, צרפתית, עברית, איטלקית, פורטוגזית, רוסית, שבדית
פלאוט 9, רחובות
פלאוט 9, רחובות

בן-עמי פאולינה היא מעורכי הפטנטים הראשונים בארץ, בעלת נסיון של מעל 40 שנה בתחום הקניין הרוחני ועריכת פטנטים. בן-עמי, מייסדת המשרד בארץ, היא בעלת תואר ראשון B.Sc בכימיה מאוניברסיטת בסאו-פאולו ותואר שני M.Sc בביוכימיה מהאוניברסיטה העברית. את משרשד הפטנטים הקימה פאולינה ב 2001 אחרי שצברה נסיון רב בתחום הפארמה והביוטכנולוגיה.

גד בנט, עורך פטנטים, הינו שותף ובעלים של משרדי עורכי פטנטים, בן עמי ושות', שהוקם ע"י אימו, פאולינה בן-עמי. בנט, בוגר הנדסת תוכנה מאוניברסיטת פריז ומנה"ע מאוניברסיטת טקסס באוסטין, הוא בעל ניסיון מעל 10 שנים בארה"ב ובאירופה בשיווק ופיתוח עסקי בחברות סטארט-אפ בקידמת הטכנולוגיה.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

בן-עמי ושות' עורכי פטנטים נוסד על ידי פאולינה בן-עמי בשנת 2001, אחרי ניסיון של עשרות שנים בארץ ובחו"ל. המשרד נוסד כדי לספק לממציאים ולחברות שירותי קניין רוחני ברמה הגבוהה ביותר.

 

לרבים מצוות המשרד ניסיון ניהולי ברמות גבוהות בתעשייה וכן ניסיון ביזמות, ועל כן ביכולתנו לייעץ בצורה הטובה ביותר כיצד להתאים את הפטנט למטרות העסקיות של הלקוח. 

בן-עמי ושות' מתמחים בתחומי מדעי החיים, היי-טק וציוד רפואי.

 

המשרד מספק את השירותים הבאים:

• עריכת בקשות פטנט

• הגשה וליווי בקשות פטנט בארץ ובעולם

• חיפוש פרסומים קודמים

• חוות דעת מקצועיות (פטנטביליות, Freedom to Operate, הפרה)

• הגשת סימני מסחר בארץ ובעולם

• הגשת מדגמים בארץ ובעולם

• ייעוץ עסקי בנושאי קניין רוחני

 

בין לקוחות המשרד נמנים חברות בינלאומיות, חברות סטארט-אפ, משרדים ועסקים בינוניים, אוניברסיטאות ומוסדות מחקר וכן ממציאים פרטיים. 

לשאלות ולפרטים נוספים אתם מוזמנים לגלוש לאתר הבית של המשרד, וכן להיכנס לפורום שאותו מנהל גד בנט - אחד השותפים והבעלים של המשרד.

טלפון נוסף: 08-9365090