• עודד

  נשלח ע"יעודד 13:05, 17 בפברואר 2013

  שלום גד, בקשר לפגישה עם הבוחן פטנטים אשמח להבהיר קצת את העניינים : מה המטרה? האם זה יכול לחסוך לי סבבים איתו, מה צריך להכין לפני הפגישה? האם הוא יכול לסרב לפגישה?, יש אגרה לפגשיה כזו, והאם כדאי להיפגש איתו לבד או בליווי עורך פטנטים ? תודה,

  השב
 • מנהל הפורום:גד בנט

  גד בנט,מנהל הפורום

  17:03, 17 בפברואר 2013

  שלום עודד,
  אין אגרה לפגישה עם בוחן הפטנטים, וצריך למלא טופס קצר. המטרה בד"כ היא לדון בנושא ספציפי בצורה מקיפה כדי לזרז את הליך הבחינה. ראיון קובעים ע"פ רוב אחרי לפחות שני סיבובים עם הבוחן כאשר מרגישים שנתקעים או שהבוחן לא מבין נקודה טכנית בתביעות שאתה חושב שתוכל לשכנע אותו יותר טוב בע"פ.
  כדי להפיק תועלת מהראיון צריך להכיר היטב את הליך בחינת בקשת הפטנט. אם אתה מיוצג ע"י עורך פטנטים, אתה חייב ללכת איתו. אם אין לך עורך פטנטים, תעבוד איתו קודם על התיק לפני שתבקש ראיון.
  בברכה,
  גדי

  תגובה
מנהל הפורום:גד בנט

מנהל הפורום: גד בנט

עורך הפטנטים גד בנט הינו שותף ובעלים של משרד עורכי הפטנטים בן-עמי ושות' המתמחה בליווי פטנטים במדעי ה
למידע נוסף

053-9377857 חיוג
הודעה

איך לרשום פטנט בארץ ובעולם? על מה אפשר לרשום פטנט? איך מתחילים את הליך הפטנטים? איך לחפש האם האמצאה כבר קיימת? איפה כדאי להגיש בקשת פטנט קודם? איזה זכויות מעניק הפטנט לבעל הפטנט? ממתי מוגן בעל הפטנט? האם ניתן לקבל הגנה לפני קבלת הפטנט? כיצד לזרז את הליך הפטנטים? מהי בקשת זמנית (Provisional)? מתי כדאי להגיש בקשה זמנית ומתי עדיף להגיש בקשה רגילה? כל אילו ונושאים אחרים ידונו בפורום.